Bardzo powazny problem z forum. Jestem Adminem. POMOCY!

Witam. Otoz zarejestrowalem sie na www.foreo.pl aby zalozyc forum. I wszystko bylo w porzadku dopoki nie zmienilem hasla (jeszcze przed zmiana hasla wszystko bylo OK). Natomiast kiedy w profilu (podkreslam w profilu na www.foreo.pl, nie na forum) je zmienilem (pamietam haslo dokladnie - te na ktore zmienilem) pojawia sie napis “Bledne haslo”, chociaz haslo wpisuje poprawnie. Wiec jest jakis blad na tamtej stronie (www.foreo.pl) ze zmienianiem hasla. Probowalem wiec skorzystac z opcji “zapomnialem hasla”. Zostalem poproszony o podanie swojego e-maila, wiec podalem swoj e-mail. Na e-mail zostala wyslana wiadomosc w ktorej zawarty byl login i link do zresetowania hasla. Kliknelem w ten link i pojawily sie formularze , pierwszy - do wprowadzenia nowego hasla, drugi- do potwierdzenia nowego hasla. Wypelnilem te pola, zatwierdzilem i po chwili pojawil sie komunikat - “Haslo zostalo zmienione wczesniej” - czyli co, haslo sie nie zmienilo ??? O co w tym chodzi .?? Nie wiem czy blad tkwi przy resetowaniu hasla, czy moze w tych polach do wprowadzenia nowego i zatwierdzenia nowego hasla, czy przy zmianie hasla (na www.foreo.pl - w profilu, a nie na forum). W kazdym razie przez to nie mam dostepu do forum. Bardzo potrzebuje dostepu do swojego forum bo musze pilnowac tam porzadku. Wyslalem do foreo.pl kilka maili - niestety zadnej odpowiedzi z ich strony. Maja gdzies ludzi. I teraz nie wiem co mam robic. W kazdym razie haslo na 100% wpisuje poprawnie. Stare haslo tez nie dziala. Pomozcie. Co mam robic. /??

Błąd raczej tkwi po stronie foreo i to od nich powinieneś oczekiwać pomocy. Spróbuj jeszcze raz powtórzyć wszystko, wątpię żeby ktoś z forum Tobie pomógł, nigdy nie korzystałem z foreo.

PS1 Zmień temat na konkretny, np. problem z forum na foreo

PS2 Pisz poprawnie po polsku z ą ę ć itd. - wymaga to regulamin tego forum :slight_smile: