Bardzo prosze o pomoc! nagrywarka TEAC 552E

Witam!

Mam nagrywarke teac 552E i mam dość osobliwy problem: pod koniec nagrywania (niezależnie jakim programem) pokazuje mi sie błąd: „błąd kalibracji mocy” i „nie można wykonać polecenia fiksacja” :frowning: Nagrywarke oddawałem już do serwisu ale usterki nie stwierdzono, lecz w końcu wymieniono mi ją na nową (chyba żebym dał im spokój :slight_smile: ) nagrywarke mam niecały tydzień. Po formatowaniu dysku i instalacji windowsa XP professional oraz zainstalowaniu nero 6 wszystko działało, lecz pobrałem sobie z internetu inną wersje nero 6 z nero burning rom (http://www.nero.com) ale ona była ograniczona w opcjach, tak więc ponownie zainstalowałem mojego nero 6 OEM (bez nero burning rom :frowning: ) ale teraz znowu pokazuje mi się ten sam błąd :frowning: aktualizacja biosu, firmware, i driverów do nagrywarki nic nie pomogła :frowning: moim zdaniem wina leży w pliku który instaluje nero (a właściwie w bibliotece dll.) WNASPI32.dll ale jego też zaktualizowałem na stronie nero i nic! !!

skoro działało to po co to zmieniałeś?? :roll:

spróbuj odinstalować Nero; usunąć z rejestru pozostałości po nim; użyj programu JV16 POWER TOOLS; zrób restart i zainstaluj to Nero które działało!!

powodzenia…

PS. na wszelki wypadek wyłącz przywracanie systemu!!

jv16 PowerTools

Oto i on :smiley:

Witam. Mam tą samą nagrywarke. Na NERO 5.5.10.42 chodzi bez problemu. Z 6 tez miała problemy, wiec sprobuj ktorejs 5 8)

a co to fiksacja?

dobre pytanie