Bardzo prosze o sprawdzenie loga

Dzis rano wlaczylem komputer i kaspersky wykryl mi cos w folderze: C:\RECYCLER\services.exe a przedtem jeszcze wyskakiwalo mi okienko o bledach o nazwie Microsoft. Nie wiem co jest, bardzo was prosze abyscie sprawdzili mi tego loga, slysdzalem ze pomaga.

W Hijacku zaznacz i zafixuj to:

Kosmetycznie:

Wchodzisz w panel sterowania>>>Java>>>Updates>>>Odznaczasz aktualizacje automatyczne

Start>>>Uruchom>>>msconfig>>>uruchamianie>>>odznaczasz:

NeroCheck

dumprep 0 -k

winampa.exe

iTunesHelper

qttask.exe

gg.exe

Pobierasz xp-AntiSpy 3.94-2 PL i usuwasz w nim messengera (jeśli go nie używasz).

Co to da? :slight_smile:

p.s. Co do ‘kosmetycznie’ , to wszystko musze odznaczyc aby usunac messengera czy co ? :slight_smile:

Teraz przy starcie systemu pojawia mi sie komunikat:

error8xy.th.jpg

Kosmetyka, jest głównie po to, aby niepotrzebne aplikacje nie uruchamiały się przy starcie komputera i nie spowalniały go.

messengera usuwasz xpAntispy, tak jak napisalem.

Reszte odznaczasz w msconfig.

ale ja uzywam messengare, wiec go nie usune :slight_smile: A co da usuniecie messangera?

Tak też pisałem, że jeśli używasz, to nie usuwaj.

Masz coś takiego po tym jak Kaspersky usunął services.exe z C:\RECYCLER\ ?

Zobacz czy nie masz ustawionego services.exe w autostarcie.

Tak dokladnie !

Heh, jak mam to zobaczyc? poprzez: msconfig ? jezeli tak to go tam nie ma !

Złączono Posta : 24.12.2005 (Sob) 16:50

Co z tym komunikatem w koncu ?

http://img469.imageshack.us/my.php?image=error8xy.jpg

Masz opóżmnić KOSZ - w trybie awaryjnym, jak będą problemy daj znać

Jest problem, a dokladnie - NIE MA NIC W KOSZU, wiec nie wiem jak go oproznic :slight_smile:

Dobra nie bedziemy się bawili:

Start >>> Uruchom >>> cmd

rd /s /q c:\recycled

Resecik kompa i zapuszczenie regeneratora Koszyka: restorerecyclebin.reg

ok, a mozesz krok po kroku, bo ja sie wogule na tym nie znam i nie wiem co i jak :slight_smile: :frowning:

co najpierw wejdż: Start >>> Uruchom >>> cmd i wklej rd /s /q c:\recycled - robisz restart kompa i klikasz na restorerecyclebin.reg - jak zapisac na kompie, prawy klik myszy i zapisz na pulpicie :wink:

Sluchaj gdy wklejam to co mi kazales to mi wyswietla ze nie ma okreslonego pliku. Tamten rejestr skopiowalem i uruchomilem i zapisal mi w moim rejestrze, dalem resta i nic :slight_smile: Ale uzylem programu registry mechanic i juz zlosliwe okienko nie wyskakuje. Chciales mi pomoca moze i nawet pomogles !, dlatego zaslugujesz na pochwale :slight_smile: