Bardzo Prosze o sprawdzenie mojego loga

Wkleiłem tego Loga dlatego że nie mogę odpalić skanera online firmy Symantec dlatego bo wyskakuje mi komunikat że moja przeglądarka ma wyłączoną obsługę kontrolki ActiveX a mam włącząną obsługę tej kontrolki.Pisze tam również żeby mieć zainstalowanego Internet Explolera i przez Explolera chciałem uruchomić skaner ale nic to nie dało moj antywirus nic nie wykrywa ale chcę się upewnić na 100% czy nie mam jakiegoś syfa. Pomuszcie :slight_smile:

Próbowałeś odinstalować Nortona? jak tak to źle użyj Norton Removal Tool

Start >>> Uruchom >>> services.msc >>> zatrzymaj i wyłącz hpdj - hijackthis nie moze z TEMP-a startowć :frowning:

Zrobione użyłem tego programu do usuwania Nortona chociasz usunołem go wcześniej za pomocą Dodaj lub Usuń Programy. Wyżej wkleiłem nowego loga czy jeszcze jest w nim coś nie tak ??

P.S Usługę hpdj mam chyba wyłączoną bo gdy klikam na nią pojawia sie tylko opcja uruchom usługę.

masz wyąłczyć jak wyzej napisałem i w trybie Awaryjnym oczyścić temp - hijacka przeniwś do jakiegoś folderu

Opróżniłem TMP-a wyłączyłem usługę hpdj i przeniosłem HijackThis do folderu c:\Program Files i wkleiłem nowego loga czy teraz jest wszystko dobrze czy znowu coś spaliłem??

Spoko już jest :wink: