Bardzo słaby dźwięk

Nie wiem czy to właściwy temat, jeżeli nie to bardzo proszę o przeniesienie w odpowiednie miejsce. Otóż chodzi o to, że od jakiegoś czasu borykam się z problemem dotyczącym dźwięku na moim komputerze. Myślałem, że to sprawa głośników, które mają uszkodzony kabel, jednak podłączając je do telefonu zrozumiałem, że sprawują się dobrze. Dzisiaj podłączyłem także słuchawki, ale dźwięk jest bardzo cichy. Wszystko suwaki podniesione na maximum, ale mimo to ledwo coś słyszę. Nie mam pojęcia co jest nie tak. Czy chodzi tutaj o sprzęt, wejścia, czy też może o kartę dźwiękową. Ale skoro minimalnie, bo minimalnie, ale coś słychać, to może chodzi o jakieś sterowniki. Mój system operacyjny to Windows XP , a karta dźwiękowa to Creative Audigy 2 Audio Processor. Z góry dziękuję za pomoc.

Przesuń kółko regulacji głośności w słuchawkach o 1mm w stronę przyciszenia.

Poruszaj kabelki przy wejściach do słuchawek.

Niestety, ale to nic nie daje. Wydaje mi się, że to może coś ze sterownikami do karty dźwiękowej, ale za żadne skarby ich nie mogę znaleźć, żeby zainstalować na nowo, a płyty z nimi nie mam.

jeśli masz możliwość to zmień gniazdo z tyłu (sprawdź w ustawieniach)

może ustaw w opcjach na 4 kanały i podepnij głośniki/słuchawki na tylne kanały i wtedy sprawdz

www.creative.com/

Spróbuj tam poszukać