Bardzo spowolniony komputer

Witam serdecznie.

Zazwyczaj sam sobie radziłem z problemami z komputerem. Ostatnio usunąłem z komputera 5 trojanów, mimo tego nie chodzi on jak trzeba- ostro zamula a chodzi tylko winamp,chrome, gg i programy w autostarcie. Najwięcej pamięci pożera svhost. Skanowałem różnymi programami i nic- czysto. Ostatnio zauważyłem że blokuje mi internet, po restarcie internet znów działa. Postanowiłem zrobić log i wysłać do Was. Proszę o przejrzenie i pomoc.

http://www.wklej.org/id/231371/

Optymalizacja XP: viewtopic.php?t=76580

Optymalizacja autostartu: http://www.bezpieczenstwosystemow.pl/in … opic=116.0

Użyj CCleaner http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Pr … 13061.html

Też mam podobne problemy z komputerem a co gorsza już wszystkie programy do oczyszczania rejestru, naprawy rejestru oczyszczania pamięci i programy antywirusowe szczepionki itd. używałam :o

Dzięki pomocy na tym forum odnalazłam jakies 560 wirusów ale to chyba nie to jeszcze bo jest trochę poprawa ale nie wielka w każdym razie zalecam ci MAM czyli Malwarebytes’ Anti-Malware do przeskanowania i dr Web :lol: A jak będziesz miał jakieś inne pomysły i jakieś inne programy to napisz :lol: zawsze może coś razem zdziałamy =P~

właśnie antimalwere używam, wyrzucił mi 5 trojanów ale to było już jakiś czas temu, właśnie od tego momentu komputer zachowuje się dziwnie, codziennie od tego czasu skanuję system, wczoraj skanowałem dodatkowo Dr. webb, combo fixem, wise registry cleanerem zrobiłem czystki i trochę lepiej, ale widzę że Gutek dał mi porządną robotę do wykonania:)jeżeli chodzi o log OTL oto on:

http://wklej.org/id/232044/

Oto log gmera

http://wklej.org/id/232204/

Malwere nic nie znalazł więc odpuszczam sobie log.

Jeśli używałeś ComboFix podaj log który wygenerował.

Witam. Jeżeli chodzi o czyszczenie komputera to nie otwierałem go nigdy jeszcze, trzeba tego też spróbować:)

Oto log combo- fix:

http://wklej.to/VBwX

Dla jasności sytuacji:

W logu ComboFixa nie widać żadnej infekcji.

jessi

w sumie to laptop więc do czyszczenia za dużo nie było:)komp w środku czyściutki, trochę odkurzaczem przejechałem i gra, zatem chyba zostaje mi optymalizacja, może ramu dokupić…dziękuję wszystkim za pomoc:)