Bardzo tani komputer - prosze o rade

Witam , potrzebuję bardzo taniego komputera , chodzi o to zeby chodziły na nim mp3, ( w ogóle muzyka ), internet ( neostrada - znaczy sie musi mieć też ze 2 porty USB )i inne wazniejsze prgramy oraz pakiet biurowy (office lub openoffice ) , dobrze by było jakby poszedł na tym WinXP ale 98 nie bedzie źle. Czy mozna dobrać cos ciekawego na allegro w cenie do 200zł ??? ( moze być z monitorem - ale nie jest konieczny ) , odddzielnie prosiłbym o rade co do tanich monitorów ( 50zł ) 15 calowe - ma to być kopmuter tylko do pracy biurowej , nie bedzie katowany przez gry , moze czasem jakis folm ( jakby dąło rade odpalić na takim sprzęcie za takie pieniądze. Osobiście wiem ze lepiej dołozyć te 100zł czy 200 i kupic juz cos lepszego ( niewiele ale zawsze ) - niestety mam zlecenie kupić ten komputer znajomej.

Prosze o dane takiego sprzętu i ew. linki do aukcji na allegro.

Według mnie nie jest najgorszy 733 MHz i 256 MB ramu, 10 GB.

http://www.allegro.pl/item119356090_hp_ … 07_8_.html

Hmmm… Na allegro znalazłem coś ciekawego za 260zł: P III 1000/128/20/-- COMPAQ IPAQ Warszawa !!. Niestety brak napędu optycznego… Drugi zestawik: PROMOCJA-- HP VECTRA PIII 800MHZ---- SKLEP GLIWICE.

Co do monitorów: 15" MONITORY MARKOWE Warszawa BP

hmm… a moze jakis notebook ( oczywiście za większe pieniądze ) , ale jakis nadający sie do programowania , grafiki i innej takiej pracy , również office , net muzyka , filmy

A konkretnie jakie te pieniądze ?? Bo ciężko jest coś polecić jak się nie wie w jakich kategoriach szukać :roll: Polecam może coś takiego ?? OKAZJA !! do normalnej pracy wystarczy w zupełności…