Bardzo trudne- głosu brak

(Szam1) #1

Na początku wam pisze, że to bardzo poważne. Zainstalowałem Win 98 u kumpel i on nie ma głosu nic mu nie wykrywa. Ma sterowniki te, co ja - choć wcześniej był gites. Wszytko ma to, co ja,a u mnie jest w porządku. On jest Cierpiący woła o pomoc.

Popr błedy ort. Lazikar

(m89) #2

może stery nie te a karte a może karta źle obsadzona ??

(Godzooki) #3

Fajnie by bylo jakbys napisal cos wiecej, np jaka karta dzwiekowa, wersja sterow... "Wczesniej" tzn jaki system mial wczesniej? Zapodaj wiecej szczegolow bo tak to ci nikt nie pomoze.

(Szam1) #4

Kolega posiadał Windows Xp i wcześniej 98 taki jaki teraz mu zainstalowałem. Posiada karte dzwiękową tzw. Ac-97 .Sterowniki jak się nie myle w wersji 2.2(oczywiście sterowniki ściągniete i te dostarczone przez sklep działają niepoprawnie) .Wcześniej mu działało wszystko.

Ja myśle że brak karty głosowej ale jak to można doinstlować.Jak stery są poprawne?

(Buzu) #5

może jest w opcjach wyciszona

co na to menadżer urządzeń? są konflikty?

(Szam1) #6

Nie odczyuje sterowników w "menadżer urządzeń"

(Olo Olek1) #7

u mnie pomoglo ponowne zainstalowanie sterów od plyty głownej a nastepnie instalacja sterów od karty

(Damian) #8

Wywal sterowniki do karty, przeczyść rejestr programem jv16 PowerTools 1.3.0.195, a następnie zainstaluj najnowsze sterowniki do karty dźwiękowej (możesz ściągnąć z internetu).

Zanim to zrobisz zainstaluj również jak mówi kolega stery do płyty głównej.

(Szam1) #9

Sprubuje mu tak zrobić.

Dziekuje za każdą pomoc skierwaną ku mnie.

A ty wielki Adminie zakoncz proces. Czyli wywal to.

(Monczkin) #10

Wielki Admin ma od tego ludzi :slight_smile:

a wywałać nie ma czego, ani zamykać