Bardzo trudne- głosu brak

Na początku wam pisze, że to bardzo poważne. Zainstalowałem Win 98 u kumpel i on nie ma głosu nic mu nie wykrywa. Ma sterowniki te, co ja - choć wcześniej był gites. Wszytko ma to, co ja,a u mnie jest w porządku. On jest Cierpiący woła o pomoc.


Popr błedy ort. Lazikar

może stery nie te a karte a może karta źle obsadzona ??

Fajnie by bylo jakbys napisal cos wiecej, np jaka karta dzwiekowa, wersja sterow… “Wczesniej” tzn jaki system mial wczesniej? Zapodaj wiecej szczegolow bo tak to ci nikt nie pomoze.

Kolega posiadał Windows Xp i wcześniej 98 taki jaki teraz mu zainstalowałem. Posiada karte dzwiękową tzw. Ac-97 .Sterowniki jak się nie myle w wersji 2.2(oczywiście sterowniki ściągniete i te dostarczone przez sklep działają niepoprawnie) .Wcześniej mu działało wszystko.

Ja myśle że brak karty głosowej ale jak to można doinstlować.Jak stery są poprawne?

może jest w opcjach wyciszona

co na to menadżer urządzeń? są konflikty?

Nie odczyuje sterowników w “menadżer urządzeń”

u mnie pomoglo ponowne zainstalowanie sterów od plyty głownej a nastepnie instalacja sterów od karty

Wywal sterowniki do karty, przeczyść rejestr programem jv16 PowerTools 1.3.0.195, a następnie zainstaluj najnowsze sterowniki do karty dźwiękowej (możesz ściągnąć z internetu).

Zanim to zrobisz zainstaluj również jak mówi kolega stery do płyty głównej.

Sprubuje mu tak zrobić.

Dziekuje za każdą pomoc skierwaną ku mnie.

A ty wielki Adminie zakoncz proces. Czyli wywal to.

Wielki Admin ma od tego ludzi :slight_smile:

a wywałać nie ma czego, ani zamykać