Bardzo wolna praca internetu


(Marcinstachowicz666) #1

Witam, otóż mam taki problem z siecią że właściwie nic nie można zrobić, np próbuję obecnie pobrać OTL żeby wstawić logi, no i się nie pobiera, na YouTube filmy zawieszają się po 2 sekundach ładowania, sama przeglądarka działa tragicznie i żeby potwierdzić mail do rejestracji na forum potrzebowałem 10 minut. O dziwo taki torrent jest w stanie pobierać pełną prędkością łącza i nie nie używam go podczas korzystania z sieci i nie jest on powodem tego problemu. Taki Counter Strike:Global Offensive który mała grą nie jest i trochę tego łącza potrzebuje też nic sobie z tego nie robi i śmiga aż miło. Taki stan w sumie utrzymuję się od wczoraj, ale pogarszać zaczeło się już ok 2 tygodni temu aż do wczorajszego apogeum gdzie nie działa nic. Wykonałem skan Kasperskym, Malwarebytes Anti-Malware i CCleanerem, nawet założyłem nowy profil w FireFox`ie. Na IE (bez jak i z) dodatkami ta sama historia. Jeśli potrzebujecie jakichś informacji które pominąłem jestem otwarty na współpracę.

 

Logi z OTL dodam jak tylko będę mieć do niego dostęp.


(Michaelp128) #2

Próbowałeś resetować modem/router?

Spróbuj zmienić ustawienia DNS -> http://michaelp.pl/porady/zmiana-dns/


(mrFreeze) #3

Pobierz u kolegi OTL przynieś na penie i odpal pobierz dla pewności wszystkie 3 wersje. Możesz spróbować przez bramkę proxy jak działa Ci jakiś komunikator np. gg można OTL przesłać przez gg.


(Marcinstachowicz666) #4

http://www.wklej.org/id/1274611/  <–Logi

http://www.wklej.org/id/1274616/ <–Extras

 

Jak ktoś ma podobny problem to można pobrać OTL pakietowym internetem z telefonu, polecam :wink:

Ah i tak w sumie to ominąłem odpowiedź na sugestie MichaelP, zrobiłem jak zasugerowałeś i zrestartowałem router, nic się nie stało, również zmiana DNS nic nie wniosła do sprawy.


(Acorus) #5

Sprawdź po odinstalowaniu Kasperskiego.Przeskanuj programem Dr.WEB CureIt http://www.freedrweb.com/cureit/?lng=pl


(Marcinstachowicz666) #6

Mam mieszane odczucia co do tego skanu, to chyba nie będzie takie proste, 0 wykrytych zagrożeń. Kaspersky też winowajcą nie jest…