Bardzo wolna praca oraz częste zwiechy Firefoxa i IE


(Fisiax) #1

Witam

Szanownych Forumowiczów, po raz kolejny proszę o pomoc w sprawdzeniu logów. W chwili obecnej z przeglądarek internetowych na tej maszynie nie da się korzystać nawet przy 2-3 kartach co chwilę mam brak odpowiedzi i wiszącą przeglądarkę. Ogólna responsywność systemu oraz pozostałych aplikacji pozostawia wiele do życzenia :D. Z góry dziękuję za pomoc

Log z Otl : http://wklejto.pl/167380


(Acorus) #2

Pokaż jeszcze log extras.


(Fisiax) #3

Log Extrass : http://wklejto.pl/167414


(Acorus) #4

Odinstaluj Ask Toolbar,Skaner on-line mks_vir,Softonic-Polska Toolbar,uTorrentBar Toolbar.Użyj AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/fr/dow … adwcleaner z funkcji Usuń(w przypadku Visty/Windows7 uruchom z prawokliku jako Administrator).

Pokaż nowy OTL.txt


(Fisiax) #5

Dziękuję za dotychczasową pomoc, skorzystałem 2 krotnie z adwclenera w załącznikach logi. Usunąłem również zawartość folderów Temp (windows i Users), skasowałem też kilka nieużywanych aplikacji (Chrom, nieszczęsny biznes evrywhere który niestety nie do końca się usunął i parę innych). Próbowałem również usunąć punkty przywracania i tu niestety wyskakuje błąd " Nie można zastosować ustawień z następującej przyczyny: Nazwa pliku, nazwa katalogu lub składnia etykiety woluminu jest niepoprawna (0x8007007B)"

Log z pierwszego czyszczenia http://wklejto.pl/167466

Log z drugiego czyszczenia http://wklejto.pl/167467

Log z OTL po kasowaniach i adwclener http://wklejto.pl/167468


(Acorus) #6

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.

W AdwCleaner użyj opcji Usuń.

Przeskanuj progr.Malwarebytes Anti-Malware http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free/

Przed skanowaniem wykonaj RĘCZNĄ AKTUALIZACJĘ BAZY SYGNATUR WIRUSÓW Malwarebytesa “Uruchom Malwarebytes, przejdź do zakładki Aktualizacja, Sprawdź aktualizacje.”