Bardzo wolna strona startowa w CHROME

Witam , mam dziwny problem z chrome, otóż chodzi o to, że jak włączam chrome to strona startowa włącza mi się dość długo bo dobre 2/3sek. sam chrome odpala mi się błyskawicznie, równo z kliknięciem mam otwartą przeglądarke praktycznie… a strona startowa byle jaka, nawet głupie malutkie google.pl otwierają się tak długo… nową kartę na start jak ustawie to jest to samo, otwiera się w mgnieniu oka chrome ale żeby już włączyć z zakładki strone to trwa to zbyt długo. Ma ktoś jakiś pomysł co zrobić z tym fantem? czy jest to powszechne że tak sie dzieje? czy z moim kompem coś nie tak… na XP miałem tak samo, na win 7 x64 mam tak samo…

dodam też, że firefox otwiera się równie szybko, i strony chodzą błyskawicznie po otwarciu, w nowej operze 12 też… odkąd pamiętam używałem firefoxa ale chce się przerzucić na chroma gdyż bardziej mi on odpowiada, ale te wczytywanie się strony startowej mnie rozbraja, nieraz potrzebuje wejsc sprawdzić coś na dosłownie sekunde a tu trzeba czekać aż coś się załaduje…

mój komp to 4gb ramu, athlon X2 64 5000+, GTS250 1GB i win 7 64bit

Prosze o jakąś pomoc czemu tak się dzieje, bo komp nie jest aż takim złomem :slight_smile:

Pozdrawiam, lavo.

Szczerze? to jakoś strasznie mi z tego powodu wszystko jedno :smiley:

Teraz drugie ale, ściągnąłem chromium w wersji dev no i odpala się błyskawicznie, strona startowa też jest w sekunde, ale za to wydaje mi się że troszke wolniej radzi sobie ze stronami…

Lavoholic , popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Zrobione :slight_smile:

Czekam na jakieś konkrety, chyba że to tak ma być… i nie ma co pisać

Dodane 17.06.2012 (N) 23:37

Podbijam, ma ktoś jakieś pomysły?

Lisek straaasznie zamula…