Bardzo wolne pobieranie plików

Mam internet 1mb w NEO.Dzisiaj gdy wróciłem że szkoły chciałem pobrać program patrzę a tu prędkość max 10kb jeszcze wczoraj pobierało mi z prędkością 130kb.Co to może być,nie ma mowy żeby był wirus bo nawet robiłem formata.U taty na kompie patrzyłem i jest to samo.Dodam że internet chodzi szybko.Teraz włączyłem do pobierania Thunderbirda 3 i już ściągam 15minut i ściągło dopiero 2mb.

:arrow: Wykonaj test szybkości swojego łącza i wklej na forum screena. http://www.speedtest.pl/

:arrow: Skąd ściągasz te pliki?

Pliki obojętnie skąd ściągam czy z rapidshare czy nawet thunderbirda 3 z serwera mozilli.Internet teraz chodzi wolno.Testowałem prędkość na czeskiej stronie i wyszło że mam internet 53kb

Nie posiadam neo nie masz może jakiś limitów transferów ??

Thunderbird tak się pobiera, dzisiaj go też ściągałem. Normalka.

Z różnych serwerów możesz ściągać z róźną prędkością.

Możesz skorzystać też z akceleratorów pobierania, które powinny to przyśpieszyć.

Już mówię że nie tylko thunderbird obojętnie co ściągam ściąga nie całe 10kb nawet resetowałem modem.Poczekam do jutra.

Dodane 10.12.2009 (Cz) 22:18

Właśnie samo się teraz naprawiło,może wcześniej to się naprawiło ale teraz wreście chciałem ściągnąć thunderbirda 3 i pobiera max łącze :smiley: