Bardzo wolne sciagnie z sieci bittorent :/


(Axel 14) #1

Prubowalem wszystkich klientow sieci bittorent i caly czas mam szybkosc 1kb/s - 15kb/s ale przewaznie jest to z 7 kb/s i tak w kazdym , najszybciej chodzi mi w bitlordzie jak narazie , ale i tak idzie to za wolno

Neo 640kb/s

XP

Firewall off

O co moze chodzic ?

P.S Seedow jest duzo

Pozdro


(Viliae) #2

Witam

Czy wogóle masz otwarte jakieś porty?

Sprawdź które to są, i wskaż je w programie (jeden wystarczy).

I jeszcze jedno: trzeba pamiętać że sieć Bittorent potrzenuje jakiegoś czasu aby się rozkręcić (znależć peerów). Zwykle zajmuje to jakieś 40min. .


(Axel 14) #3

Sciagam juz cos kolo 70h :slight_smile:

Jak sprawdzic

?? :stuck_out_tongue:


(system) #4

start/uruchom/cmd

wpisz netstat, i podaj


(Axel 14) #5

Zrobilem to ,ale wyskoczylo mi tego , za duzo zeby przepisywac , a nie da sie skopiowac :confused:


(Misterdam) #6

Wciśnij Print Screen i wrzuć obrazek na serwer.


(Damian) #7

Możesz na ten (darmowy)

http://www.imageshack.us/


(Viliae) #8

Witam

Skoro już masz listę portów to w opcjach programu wyszukaj coś takiego jak port nasłuchu (w BitLordzie chyba też to się tak nazywa) i wpisz tam jeden z nich.

UWAGA: Unikaj portów 6881-6889, wiele serwerów właśnie za te porty karze użytkowników obniżając transfer, bądź uniemożliwiając przesył.

Tu masz forum związane z BitCometem (BitLord jest do niego bardzo podobny :stuck_out_tongue: )http://www.searchengines.pl/phpbb203/index.php?showforum=127


(Axel 14) #9

Znaczy ja nie wiem w koncu jaki mam tam wpisac port , bo tam jest w cholere danych wypisanych i ktory port to ja nie wiem :stuck_out_tongue: A jak zrobie screnna to nie mam gdzie go wkleic bo nie mam painta :smiley: , jest jakis malo zajmujacy program cos w stylu painta?


(Viliae) #10

Wpisz dowolny wyższy niż 6880 (np.: 6890), który będzie ci łatwo zapamiętać. Unikaj także portu 8080. Każdy port powyżej 10000 jest wolny i nie zarezerwowany i można go używać w programach typu BitLord.


(Axel 14) #11

To nic nie pomaga :confused: Qrde nie wiem o co juz biega :frowning:

Co moze byc jeszcze przyczyna tego ?