Bardzo wolne zamykanie systemu i zrywanie internetu.Pomocy-zielony

Witam Wszystkich.

Za instaluj sobie ten program do aktulizacji sterowników  http://www.dobreprogramy.pl/Driver-Booster,Program,Windows,41956.html

 

http://www.tipy.pl/artykul_3358,jak-zwiekszyc-pamiec-wirtualna.html jeszcze wstaw logi z otl  http://forum.dobreprogramy.pl/temat/402063-analiza-i-dezynfekcja-zestaw-narz%C4%99dzi-nieingerencyjnych/#p3059741

Odinstaluj mProSafe,mWlsSafe,McAfee Security Scan Plus.Użyj AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/fr/downloads/finish/20-outils-de-xplode/2-adwcleaner z funkcji Skan(Szukaj) a następnie Clean(usuń)

Wielkie dzięki Acorus za poświęcenie mi uwagi.Usunąłem tylko McAfee Security Scan Plus ponieważ mProSafe i mWlsSafe nie znalazłem na liście programów.Zanim wkleję w okno OTL to co mi poradziłeś mam pytanie  w związku z AdwCleaner: otóż po użyciu funkcji Szukaj pojawił się  napis:"Oczekuje.Proszę odznaczyć elementy,których nie chcesz usuwać."W polu poniżej (pod napisem: Wyniki -Usługi,Foldery,Skróty i Internet Explorer)nic się nie wyświetliło.W pozostałych tj. w Pliki,Rejestr,Firefox i Chrome są wyświetlone elementy. Czy w związku z tym mam teraz skorzystać z funkcji:Usuń.Tak jak pisałem jestem laikiem i nadal proszę o wyrozumiałość.

Użyj funkcji Usuń.

Dzięki.W OTL zrobiłem to co zalecałeś.Czy to już wszystko?Po ponownym uruchomieniu komputera jest trochę "rozmyta czcionka i ikony na pulpicie.

Dzięki. Tak zrobię -chociaż sterowniki aktualizowałem już ze strony Della. A logi już wstawiłem.

Witaj Acorus.

Dziękuję Ci bardzo za pomoc, która okazała się skuteczna- wreszcie system zamyka się normalnie.Miło mi, że się nie zawiodłem bo jak już pisałem to mój debiut na forum.