Bardzo wolny internet po reinstalacji systemu


(Msk Misiek) #1

2 Dni temu robiłem reinstalke systemu (Vista HB 64) ponieważ komputer nie chodził odpowiednio. Po uruchomieniu i zainstalowaniu wszystkich aktualizacji okazało się, że internet strasznie muli. Przeskanowałem Kaspersky'm całość ale nic nie wykryło. Mam jeszcze 2 inne kompy w domu ale tam wszystko śmiga bez zarzutu. Nie wiem co jest grane więc proszę o pomoc.

Załączam skan

OTL:

http://www.wklej.eu/index.php?id=eae1897d87

Extras:

http://www.wklej.eu/index.php?id=1ea3432139


(Monczkin) #2

misiek20 , nazwij proszę temat konkretnie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę te tematy. viewtopic.php?f=16&t=394978

zasady-wklejania-logow-forum-tytulowania-tematow-t253052.html


#3

Pokaż logi z narzędzia:

GMER

W GMER nic nie zmieniamy tylko wciskamy przycisk "Szukaj" (skan potrwa kilkadziesiąt minut) a po skanie przycisk "Kopiuj".

Na Windows Vista i 7 uruchamiamy program z menu "Uruchom jako Administrator".

Przed uruchomieniem powyższego narzędzia odinstaluj (jeśli posiadasz) wszelkie programy tworzące wirtualne napędy (Daemon Tools, Alcohol itp.) oraz usuń instalowany przez nie sterownik SPTD narzędziem SPTDInst z opcji Uninstall (jeśli będzie zszarzałe to OK).

Zawartość logów wklejasz na http://wklej.org lub http://wklej.to a w poście dajesz link.


(Msk Misiek) #4

Wyświetla się taki komunikat: "GMER nie odnalazł żadnych modyfikacji systemu", i kiedy klikam kopiuj nic się nie dzieje. Co mam zrobić dalej?

W białym okienku nic się nie wyświetla...

-- Dodane 07.10.2010 (Cz) 21:21 --

Czy ktoś może udzielić mi odpowiedzi?