Bardzo wolny internet w Chrome

No więc aktualnie coś pobieram, ale pobieranie jest absurdalnie niskie ( jakieś 30 kb/s ) gdy przy takim Steam mam z 1 mb pobierania a mam w sumie 6 mb/s internetu . I na jeden GB muszę czekać 12 h (!!!). Da się to zrobić aby pobieranie było przynajmniej tego 1 mb?

Wszystko się pobiera z prędkością 30 kb/s czy tylko ten plik? sprawdzałeś na innej przeglądarce?

To jest folder z google drive, na mozilli pobiera się gdzieś w 300 kb/s ale to też mało, i też nie ma więcej niż 1 mb.

Ja staram się nie pobierać przez przeglądarkę,aktualnie pobieram przez IDM(Internet Download Manager),sprawdź na jakimś menadżerze pobierania czy prędkości są takie same.

Chyba wiem przez co mógłby być problem. Czy jeżeli mam kabel od internetu podpięty do komputera ale w opcjach sieci jest Komputer —> Sieć 2 —> internet to jest dobrze? Sory że pytam ale jest laikiem .

Jeśli strony ładują się szybko(2-3 sekund) to jest ok.Może ty jednocześnie masz włączone wifi i podłączony kabel RJ45 do komputera?.

IDM jest płarny. Niech spróbuje przez FDM. Link:

1 polubienie

ja niestety mam tan sam problem, posiadam internet Lukaman 1MB większego nie potrzebuje. Gdy chce coś pobrać na przeglądarce mam MARNY internet 200kb a gdy cos chce pobrac na steam mam 1,2Mb wie ktos moze o co chodzi?

Na forum nie podpinamy się pod cudze tematy, jako nowy użytkownik załóż swój temat.
Jak to się robi, ano tak: