Bardzo wolny internet

Dzień dobry, od paru dni na moim laptopie znacząco spowolnił internet, nie ważne czy łączę się poprzez wi-fi z domowym routerem czy udostępniam internet przez telefon, mimo że oba internety działają bez zarzutu na komputerze stacjonarnym, w telefonie itp. Szukając podobnego problemu, znalazłem Wasz poradnik: Raport obowiązkowy - Farbar Recovery Scan Tool
Wykonałem wszystkie czynności a o to linki do raportów:
FRST - Kod: 920595 WKLEJTO.PL Darmowa wklejka, na zawsze!
ADDICTION - Kod: 920596 WKLEJTO.PL Darmowa wklejka, na zawsze!
SHORTCUT - Kod: 920597 WKLEJTO.PL Darmowa wklejka, na zawsze!

Dodam, że jestem tu nowy i proszę o wyrozumiałość jeśli, zrobiłem cos źle, dodałem temat nie tu gdzie trzeba :smiley:

Może masz wirusa. Twój temat jest przeniesiony do działu Bezpieczeństwo.
Czekaj na ocenę raportu przez iJuliusza, eksperta forum…

No to teraz musisz poczekać na @iJuliusz

Jak dodasz @ przed nikiem to w powiadomieniach jest wzmianka, że został wspomniany :slight_smile:

Może on wysyła zaproszenie z opcji udostępnij (tylko layout komputerowy) i z listy w pop-upie „:point_right: Powiadom”, wtedy robi się łapka i reszta forum nie robi mu spamu o jednym i tym samym.

Lipa jak opcją mutowania sprawia, że powiadomienie nie generuje się i nikt nowego nie wygeneruje (bug do topnienia w silniku forum jak istnieje).

1 polubienie
  • RAV Antivirus (HKLM.…\RAVAntivirus) (Version: 4.3.0 - Reason Cybersecurity Inc.)
  • McAfee LiveSafe (HKLM-x32.…\MSC) (Version: 16.0 R39 - McAfee, LLC)
  • WebAdvisor firmy McAfee (HKLM-x32.…{35ED3F83-4BDC-4c44-8EC6-6A8301C7413A}) (Version: 4.1.1.641 - McAfee, LLC)

Zacznij od usunięcia dwóch antywirusów.
Windows Defender lub Kaspersky® Security Cloud – Free jest wystarczający.

Możesz przeskanować komputer:

Wstaw wszystkie logi skanowań. Po wykonaniu czynności wstaw ponownie logi FRST + Addition.

1 polubienie

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.