Bardzo wysokie zużycie procesora

http://i.imgur.com/vZRzc0i.jpg

tych programów nie ma na liśćie,nie wiadomo co jest przyczyną tego problemu

a weź odinstaluj tego Kasperskego i przeczyść system cclanerem 

No nie ma bo je odinstalowałam parę dni temu tak jak wcześniej napisałam.

 

Robiłam tak już po odinstalowaniu avasta, wątpię żeby przyniosło jakiś rezultat. 

 

No to jak Wy nie macie już pomysłów to chyba się poddaję  :frowning:

Panel sterowania - Dodaj Usuń Programy - znajdź i odinstaluj (usuń)

do-search uninstall

 

Sprawdź jak działa system po wykonaniu czystego rozruchu https://support.microsoft.com/pl-pl/kb/310353/pl

Ja bym jeszcze  odinstalował na próbę ->internet menager

No jestem zdziwiona szczególnie tym co odkryłam całkiem przypadkowo. Po wykonaniu czystego rozruchu według instrukcji którą podałeś, w trakcie uruchamiania wyskoczyło mi okno aktywacji systemu (aktywowałam) połączyłam się wtedy z internetem nie przez oprogramowanie od modemu (Internet Manager) tylko bezpośrednio przez połączenia sieciowe zużycie procesora było normalne, proces services.exe nie zjadał nic. Więc ustawiłam normalny rozruch z tym, że wyłączyłam w uruchamianych przy starcie programów właśnie ten od modemu i po włączeniu połączyłam się bezpośrednio przez połączenia sieciowe z internetem i proces services nie zużywa nic! Tak jakby włączenie aplikacji internet manager go uaktywniało. Więc można powiedzieć, że rozwiązaniem jest po prostu łączenie się z internetem nie używając tego programu. Ale pytanie dlaczego tak się dzieje? Używam tego modemu już ponad półtora roku na różnych komputerach i nigdzie nie powodował takiego problemu, na obecnym korzystam z niego ponad pół roku i dopiero teraz tak zaczął robić… Dziękuję za podsunięcie tej propozycji bo dzięki temu znalazłam jakieś chwilowe rozwiązanie :smiley:

Nie wiem co się znowu dzieje ale komputer mi się praktycznie cały czas samoistnie resetuje :open_mouth: 10 razy pod rząd przy starcie lub jak pochodzi tak z 20-30 min, dodam że użycie procesora jest teraz stosunkowo niskie więc to raczej nie przez temperatury, ale zaraz pobiorę jakiś program i sprawdzę.

podaj model zasilacza

 

Uruchom-http://www.cpuid.com…onitor_1.27.zip-nie zamykaj programu,włącz jakąś gierkę na ok 15min,i pokaż okno z programu

Zasilacz: HEDY 400W ATX

 

Przy włączonej grze (dodam że nie jest to jakaś bardzo wymagająca gra) praktycznie cały czas się resetuje po kilku minutach, zamieszczam screna z kilku minut chodzenia gry:

  dDDMmBV.jpg

Dodam, że pierwszy raz na tym komputerze mam ten problem, dokładnie od dziś :frowning:

 

Poczytałam trochę na ten temat i chyba naprawiłam! Okazało się, że zaciski od wiatraczka nad procesorem się poluzowały i radiator nie przylegał szczelnie do procesora, odkręciłam i dokręciłam odczyty od razu niższe:

napięcia  są ok

napiecia.gif

 

możesz sobie jeszcze przeczyścić z kurzu wszelkie wentylatory jakie są w obudowie 

 

 

no do rewelacyjnych to on się raczej nie zalicza :slight_smile:

 

Przeczyszczę i mam zamiar wymienić pastę na procesorze bo ostatnim razem była wymieniana półtora roku temu :smiley:

No wiem, że to żadna rewelacja, jak i pozostałe moje pozdespoły  :mrgreen:

Dziękuję wszystkim za zainteresowanie i pomoc, pozdrawiam  :slight_smile: