Bas

Siema. Mam slabe glosniki. Sa to dwa 100W. Chodzi mi głównie o bas. Jest jakis porgramik który może zwiększyc ich moc? Prosze o porgramik jakiś.

Ja tam nie słyszałem, ale moze inne sterowniki pomoga(jakies nieoficjalne, ulepszone)

Nie ma czegoś takiego, chcesz zwiększyć moc głośników to kup sobie nowe, mocniejsze. Podnieść bas możesz tylko za pomocą winampa jeżeli w sterownikach do Twojej karty muzycznej nie ma opcji regulacji barwy dźwięku.

proponuje wtyczke wow thing chyba do winampa… kilka decybeli bedziesz mial glosniej :stuck_out_tongue: :mrgreen:

Stosują Equalizer Winampa możesz podbić basy, przez co uzyskasz

lepszą ich wyrazistość, ale ogólna moc pozostania ta sama.

Z drugiej zaś strony, jeżeli podbijesz je poza lub na granicy

przenoszenia pasma przez głośniki, możesz uzyskać charkot

zamiast czystego dźwięku.

Spróbuj poeksperymentować :slight_smile:

2x 100W to moim zdaniem bardzo dużo ja mam 1x150w w domu suba 32cm średnicy i się pożygać można ;/ mocy nie podniesiesz. Ale widząc po twoim temacie nie orientujesz sie zbyt bardzo. bo moimzdaniem ważniejsza jest efektywność głosników + wzmacniacz. jeżeli to 2x100w naprawde to średnice mają nie mniejszą niż 20cm. Jaki masz do tego wzmacniacz?? i jaką maja inpedancje te głośniki ja bym jakiegoś dta 7294 złożył na 2x24V zasilaniu w stereo i już by był hardkor.