Bateria BL-5C - gdzie wymienić za free?

(Jakub Poniatowski) #1

Słyszałem ,że te baterii Nokii BL5c są wadliwe, i chyba na takową trafiłem. Posiadam Nokie 3110c i niestety bateria nie trzyma mi nawet normy... Zrobiłem test, naładowałem telefon na maksa , oczywiscie nie bawiłem sie nic, po prostu lezał tak... Po czym po 3 dniach bateria pika, że pusta... Zrobiłem jeszcze raz ten sam test i to samo wyszło... Dlatego mam pytanie gdzie można wymienić baterie za free, bo gdzieś usłyszałem , że można...

(mario<PL>) #2

http://batteryreplacement.nokia.com/bat ... ent/pl-PL/

(Zbych ) #3

nie chodzi o to że bateria któtko trzyma , baterie były wadliwe z powodu przegrzewania się podczas ładowania , moja bateria została zakwalifikowana jako ta przegrzewająca się i przysłano mi nową , ta niby awaryjna nie przegrzewała się i trzymała bardzo dobrze około 4-6 dni , przysłali mi nową więc starą "podrowałem" córce bo ona miała prawie całkowity pad baterii , zacząłem urzywać nowej i co się okazuje że ona trzyma ledwo 3 dni choć pojemność ma troche większą jak ta stara , bateria została prawidłowo ładowana. Za darmo to już nie ma co liczyć że wymienią na coś porządnego.