Bateria do laptopa [ Asus ]

Witam

Chciałem się Was zapytać nie cały rok temu kupiłem laptopa i zawsze mam go podpiętego do prądu ( jak używam ) i jest mi zbędna bateria do niego . I tu moje pytanie mam zamiar sprzedać ją bo nie jest ona mi potrzebna wala się po pułkach jestem ciekawy ile mogą za nią wziąsć 1136548965

z góry dziękuje za pomocne odpowiedzi

No to sprawa prosta, oblukaj po ile chodzą takie baterie na allegro…

znalazlem właśnie tylko jedna… i jest 250zł nie całe nowa 6mc gwarancja być może źle wpisuje że tylko tą jedna aukcja wyskoczyła ?

No to próbuj szczęścia za ok. 200 zł:)

Jeśli tak użytkujesz baterię to wcale nie jest ona w najlepszym stanie. Zainstaluj BatteryMon i sprawdź Info > Battery Information pozycje Design Capacity i Full Charge Capacity

A czemu ma być ona w złym stanie ?? co jakiś czas włączam na 15min czy tam więcej i tyle trzyma tyle samo co u znajomego ( ma takiego samego laptopa )

Co do eksploatacji baterii, to jak już z niej nie korzystasz, to raz na jakiś czas popracuj na laptopie tylko na baterii, do np. komunikatu, że bateria jest słaba. Wtedy naładuj ją, najkorzystniej do 50% jeśli leży faktycznie na półce, ewentualnie do pełna. Zastanów się jednak czy opłaca się sprzedawać. Kokosów za to nie dostaniesz, a gdybyś kiedyś potrzebował mobilnie popracować albo odsprzedać laptopa, to może to się nie opłacać.

Aha nie no nie mam zwyczaju latać z laptopem po mieście poza tym mam WiFi w tel więc wole tam sprawdzić pocztę czy coś… a co do sprzedawania laptopa to do oporu będą go używał aż padnie :slight_smile: