Bateria do Lenovo ThinkPad T430

Witam!
Poszukuję baterii do Lenovo ThinkPad T430. Czy może ktoś coś polecić? W miare normalnej cenie. Obecnie jest w nim założona bateria o oznaczeniu 0A36303/45N1011.

Pozdrawiam!

Na allegro możesz znaleźć za 330zł. (tylko sprawdź czy dobry kolor) / [jest też za 220 ale z mniejszą pojemnością]

Ewentualnie możesz zapytać się jakiegoś serwisu komputerowego jak masz blisko za ile by ci sprzedali.

Odnośnie zamienników baterii są ale nie wiem na ile są dobre.
Do aparatu fotograficznego kupowałem baterie od GC i były ok, ale jak np kupowałem zammienik zasilacz do della to przestał działać po 3 msc, dodatkowo jak byłem z tym w serwisie (no bo komputer się nie ładował przez zasilacz czego jeszcze nie wiedziałem) to strasznie pluli na GC gdzie w internecie opinie masz pod niebiosa, więc raczej jeżeli masz używać tej baterii w laptopie przez parę ładnych lat to by szedł w oryginał lub w to co poradzi serwis.

@aesereht Dzięki za odpowiedź. W takim razie spytam w serwisie. Może coś doradzą.

Update: Zakupiłem baterię o oznaczeniu 45N1005 i działa równie dobrze jak poprzednia która się zużyła.

Pozdrawiam!

Ten temat został automatycznie zamknięty 90 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.