Bateria do LG L9 P760

Witam, chciałbym dokupić z x2 baterie do telefonu, i mam takie pytanie, w instrukcji pisze, że nie należy wsadzać innych baterii do telefonu niż te oryginalne od LG i w tym problem, że nie ma nigdzie do kupienia oryginalnej baterii LG do tego modelu, znalazłem na Allegro jakąś chińską można ufać tej baterii?

http://allegro.pl/bateria-andida-lg-bl- … 70229.html

Witam,

Baterie Andida to najlepsze zamienniki na rynku. Śmiało możesz kupować. Testowałem je w Samsungu Galaxy S, Galaxy S2, Note i Neo V. Spisują się rewelacyjnie, Przy telefonach typu smatphone, gdzie pobór energii jest bardzo duży potrafi zwiększyć czas działania telefonu o kilka godzin. Na Note i S2 udało się osiągnąć lepszy czas o około 5h więc w tego typu telefonach to bardzo dużo.

Co do produkcji to owszem jest chińska, ale co nie jest tam produkowane? :D. Baterie są na japońskich ogniwach cokolwiek to znaczy i mają certyfikat SEIKO.

PS W instrukcji jest wpis żeby używać tylko oryginalnych części itp bo co mają napisać :smiley: Kupując nowy samochodów też otrzymujesz informacje, żeby korzystać tylko z oryginalnych części i naprawiać auto w autoryzowanych serwisach :smiley: