Bateria do SE W810i

Cześć!

Mam zamiar kupić sobie SE W810i. Jednak czytając posty i recenzje, znalazłem jeden mankament: krótko trzymająca bateria. Czy ktoś mógłby zaproponować jakąś lepszą baterię od fabrycznej do tego telefonu? Zależy mi, żeby bateria przy słuchaniu muzyki trzymała min. 4 dni. Da się coś takiego znaleźć? :mrgreen:

Czy ta bateria jest dobra? http://allegro.pl/item315163274_k750i_d750_k610i_k600i_w800i_w810i_polim_4400mah.html

Witam , mam ten model SE , bateria trzyma tydzień bez problemy , oczywiście używając urządzenia jako telefon , nie jako odtwarzacz audio czy foto aparat . Jeśli chodzi o akumulatorek który podałeś w linku to coś sprawa podejrzana , ponad 4Ah za 11 zł . Oryginalny akumulator SE do tego modelu jeszcze nie tak dawno kosztował 179 zł , oczywiście mowa o sklepach nie o allegro . Na allegro oryginalne BST-37 kosztują w granicach 20 zł . Pozdrawiam .

Kupując tanie podróbki no name tylko pogorszy się sprawa. Może to także doprowadzić do zniszczenia telefonu. Więc albo oryginalna bateria albo częstsze ładowanie.

tomo_2 , gdzie to wyczytałeś? Bateria w tym telefonie jest bardzo dobra. Jeśli ktoś katuje swoją komórkę bez przerwy (fotki, mp3, internet) jasne jest że częstotliwość ładowania będzie większa.

Jeśli chodzi o ogniwa, moim zdaniem nie powinno się kupować zamienników aczkolwiek jeśli już zaryzykujesz te kilka zł daj znać jak się ma te 4400mAh do oryginalnej baterii :smiley:

No właśnie podejrzane mi się to wydawało, że bateria taka tania xD. No nic jak kupię sobie tego SE to zobaczę jak szybko bateria będzie padać po użytku przeze mnie. Dzięki za porady.

Ludzie…

Każdy wam wciśnie jakiś kit a wy w to uwierzycie…

  1. Bateria która ma 4400 mAh - :smiley: (ze śmiechy spadam z krzesła)

Śmiać mi się chce. Nie ma technicznej możliwości aby wyprodukować ogniwo o takich rozmiarach o takiej pojemności! !!

  1. Jedyna bateria warta kupna to TYLKO ORYGINALNY ORYGINAŁ! Podkreślam oryginalny nie z Allegro, tam 97% baterii to podróbki, nawet te w blistrach!