Bateria podłączona a nie ładuje

Witam mam notebooka HP620 no i mam problem. Chodzi o to że z jakiś tydzień czasu była wyjęta bateria z tego laptopa i działał na podłączonym kablu zasilającym. Później gdy założyłem baterię to w laptopie wykrywa ją lecz piszę “podłączony, nie ładuje” czy coś z tym da się naprawić wcześniej gdy bateria była wyjmowana to normalnie wszystko działało. co mogło się stać?

Proste, nie skomplikowane - uszkodzona ładowarka, lub gniazdo, ewentualnie coś na samej płycie jest nie tak.

dziwne kurcze ze tak się stało od niczego :frowning: ale skoro tak to lipa :frowning:

Nie dalej jak trzy dni temu miałem ten sam problem. Zrobiłem tak: uruchomiłem laptopa na samej baterii, poczekałem, aż troszkę spadnie napięcie, a później podłączyłem zasilacz przy włączonym sprzęcie.

Boże co za brednie! !!

rapper - Twoja porada sprawdziła się, bateria już się ładuje i wszystko jest ok :wink: dziękuje za pomoc

Chętnie bym spróbował sposobu w/w, bo mam podobny problem lecz na laptopie Asus K52J. Problem jest taki, że bateria jest padnięta do 0 i nie daje się odpalić na baterii komputera… jakaś pomoc?

Tak, wymienić baterię, lub obecną oddać do regeneracji, jeżeli powyższy sposób nie pomoże.