Bateria w laptopie nie che się ładować,chociaż zasilacz jest włożony

Jakby nie ten dział to proszę o przeniesienie a nie usuwanie bo to dla mnie ważne . 

Witajcie :slight_smile:

mam problem z laptopem hp , otóż dostałem go wczoraj od zaufanej osoby (używany) po powrocie włączyłem laptopa by powgrywać tam swoje rzeczy.Bateria pokazywała stan 55% więc mysle sobie ok jeszcze posiedze az sie wyłaczy.po pewnym czasie sie wyłaczył wiec podłaczyłem go do kabla i poszedłem spac. Gdy właczyłem go dzis po 16 bez kabla nie chciał sie włączyć wiec jeszcze raz podłaczyłem kabel. Włączam go i widze 0% podłączony nie ładuje,wiec zacząłem kombinowac, mam jeszcze jeden laptop od hp i wyciągnąłem z niego baterie , odziwo pasowała , podłaczyłem ten 1 zasilacz i to samo , wiec pomyslałem ze moze zasilacz jest za słaby albo co , wiec podłączyłem z 2 laptopa ale wciąż to samo.Czytałem trochę by tam baterie wyciągać i wkładać itd ale nic , sciągnąłem aida64 extreme by zobaczyc stan bateri ale jest 0% dalej . Nie wiem co robić i prosze was o pomoc . Dziekuje i za błędy ort bardzo przepraszam bo pisze to szybko . :slight_smile:

Bateria lub układ zasilania na płycie.

 

Jeśli na innej sprawnej baterii jest to samo, zostaje płyta i serwis.

miałem dokładnie to samo na starej baterii,za nic nie mozna było naładowac nawet kilku procent, zapakowałem delikwenta do zamrazarki na jakies dwie godziny,  po wysuszeniu wsadziłem baterie do lapa i.  działa,co prawda jakies 30 minut,ale zawsze to cos