Bateria w noki n70

cześć poszukuje programu który monitoruje baterie i zwiększa żywotność nie musi dużo zwiększać proszę nie krytykować pierwszy raz pisze takie coś :smiley:

W przypadku baterii litowo-jonowej (znajduje się w Nokii n70) wystarczy być ostrożnym, by nie była rozładowana przez długi czas oraz ładować ją do momentu, kiedy będzie całkowicie naładowana.

Możesz też spróbować z zamrażaniem akumulatora, ale to trochę ryzykowne zajęcie http://www.gsmforum.pl/topic/27267-zamr … ywotnosci/

Aktualizacja softu w telefonie może również przyczynić się do mniejszego zużycia prądu.

Monitorować baterię to nic innego jak sprawdzać, jaki jest jej poziom naładowania…

Mimo licznych obietnic i frazesów nie ma czegoś takiego jak program do zwiększania żywotności baterii. Sposób z mrożeniem jest idealny do nieodwracalnego uszkodzenia baterii i/lub telefonu. Niby jak w sensie fizycznym mrożenie ma zwiększyć pojemność baterii? Czy pod wpływem mrożenia przybędzie litu w akumulatorze? Pozostaje jeszcze zakup nowej baterii o zwiększonej pojemności - realnie o te 15-20% więcej jak ma oryginał

Co najwyżej możesz pobrać programik, który pozwala sprawdzić ile telefon konsumuje energii podczas jego użytkowania i tak go użytkować, by konsumował jak najmniej. Podam przykład: mobilne GG konsumuje na E51 po wifi trzykrotnie mniej energii z akumulatora niż to samo gg korzystające z połączenia pakietowego.

czong14 , proszę poprawić temat na konkretny, obrazujący problem używając opcji EDYTUJ.

no dobra ale jaki program wybrać proszę o nazwę programy i link do pobrania