Bateryjka

mam pytanie czy na plytce w telefonie jest bateryjka mam namysli tel Nokia 6100 i czy jesli ta bateryjka zacznie sie wyczerpywac to bedzie nawalac np pamiec tel albo tel przestanie pamietac date lub godzine? pozdro

Na płytce nie ma żadnej batryjki. Jedynie ta ktorą sie ładuje i jesli nawet ona bedzie nawalać to i tak nie zniszczy to pamieci :wink:

jak będzie długo wyjęta bateria to będziesz musiał ustawić datę i godzinę i znów będzie działać :smiley:

nio jak dlugo to wiem ze trzebabylo ustawiac ale jak wyjme na sek i musze ustawiac to cos jest nie tak z tel bo przedtem zawsze mozna bylo na dluzej wyciagac i myslalem ze bateryjka moze jakas jest na plycie glownej

A co to za telefon i czy wyciagasz równiez karte sim???

nokia 6100 ale to nie jest zalezne czy wyciagne karte sim czy nie to i tak zapomina date i godzine nie wiem czemu wczesniej tak nie robil slyszalem ze tak sie dzieje jesli zbyt czesto sie zmienia karty sim w tel ale nie wiem juz sam

niewiem dlaczego ale nokie tak maja i nie mam zielonego pojecia dlaczego :roll: niektore egzemplarze dzialaja ok a niektore nie i tu mi chodzi nie tylko o 6100 sam mialem 8210 6510 3310 teraz mam v500 i tego problemu nie ma nawet jak zmienie sim :lol:

wiesz kiedys tez tego problemu nie mialem a teraz sie zrobil nie wiem czemu:(