Bateryjka

(Lukaszm Zdw) #1

mam pytanie czy na plytce w telefonie jest bateryjka mam namysli tel Nokia 6100 i czy jesli ta bateryjka zacznie sie wyczerpywac to bedzie nawalac np pamiec tel albo tel przestanie pamietac date lub godzine? pozdro

(Chees) #2

Na płytce nie ma żadnej batryjki. Jedynie ta ktorą sie ładuje i jesli nawet ona bedzie nawalać to i tak nie zniszczy to pamieci :wink:

(system) #3

jak będzie długo wyjęta bateria to będziesz musiał ustawić datę i godzinę i znów będzie działać :smiley:

(Lukaszm Zdw) #4

nio jak dlugo to wiem ze trzebabylo ustawiac ale jak wyjme na sek i musze ustawiac to cos jest nie tak z tel bo przedtem zawsze mozna bylo na dluzej wyciagac i myslalem ze bateryjka moze jakas jest na plycie glownej

(Chees) #5

A co to za telefon i czy wyciagasz równiez karte sim???

(Lukaszm Zdw) #6

nokia 6100 ale to nie jest zalezne czy wyciagne karte sim czy nie to i tak zapomina date i godzine nie wiem czemu wczesniej tak nie robil slyszalem ze tak sie dzieje jesli zbyt czesto sie zmienia karty sim w tel ale nie wiem juz sam

(Optymyst) #7

niewiem dlaczego ale nokie tak maja i nie mam zielonego pojecia dlaczego :roll: niektore egzemplarze dzialaja ok a niektore nie i tu mi chodzi nie tylko o 6100 sam mialem 8210 6510 3310 teraz mam v500 i tego problemu nie ma nawet jak zmienie sim :lol:

(Lukaszm Zdw) #8

wiesz kiedys tez tego problemu nie mialem a teraz sie zrobil nie wiem czemu:(