Batman Arkham Asylum Game of the Year Edition spolszczenie?

Czy grę Batman Arkham Asylum Game of the Year Edition pobraną ze Steam można spolszczyć,spolszczenia znalezione w sieci do Batman Arkham Asylum nie spolszczają,wersji Game of the Year Edition.

Osobiście proponowałbym Ci, abyś bardziej przyłożył się do angielskiego - to najbardziej popularny język i jego znajomość może Ci się przydać w przyszłości :slight_smile:

A Batman pod tym względem naprawdę nie jest jakąś skomplikowaną grą i z całą pewnością jest do ogarnięcia.

Ale żeby nie było, że odpowiadam bez nawiązania do tematu.

Z tego co wiem, to po internetach krążą jakieś spolszczenia do wersji steamowej, pytanie czy robisz wszystko zgodnie z instrukcją, bo tam oprócz wklejenia odpowiednich plików, trzeba również edytować pewien plik i zmienić linijkę Language=pol (przynajmniej z tego co czytam na kilku forach).

na steam w ustawieniach gry nie da się zmienić na pl?

Z tego co ja wiem,zanim napisałem post szukałem usilnie,nie ma spolszczenia na chwilę obecną do Batman Arkham Asylum Game of the Year Edition,jest do zwykłej wersji Batman Arkham Asylum.A podmianę kilku folderów i edycję pliku w notatniku zrobiłby dobrze 10 latek więc tym bardziej taki stary koń jak ja.A co do języka angielskiego grałem w The Darkness 2 i zrozumiałem co mówią,rozumiałem co trzeba zrobić itp a każdy wie jaka to ciężka gra.Ja jednak wolę grać w naszym rodzimym języku.Na Steam nie da się ustawić gry na język Polski bo nie ma takiej opcji.