Batman Arkham Asylum jak łatwo odblokować zawody

Z tego co wiem, aby w najnowszym Batmanie odblokować wszystkie zawody trzeba zebrać te znaki zapytania (riddler challenge), ale to jest chore szukać każdego ? nawet jeśli jeden przypada na daną strefę. Nie ma jakiegoś kodu lub triku żeby odblokować zawody, czy mapy?

Hehe to nie jest pierwsza gra by coś mieć trzeba się pomęczyć :slight_smile:

Pokaż ze coś jesteś wart i dojdź do tych zawodów, a nie kody używaj :stuck_out_tongue:

Ale to są kpiny latać po całej planszy jak świr szukając tych znajdziek ;/

No to odszukaj mapę z zagadkami do każdego obszaru i będziesz je miał widoczne na mapie. Wtedy wystarczy się chwilę pomęczyć i można wszystko zebrać. A mapy są “schowane” tak, że ślepy by je znalazł. Zresztą, żeby wszystko zdobyć musisz przejść spory kawał gry - aż odblokujesz wszystkie gadżety.

Fabułe to ja już przeszedłem, a więc te mapy gdzie są zaznaczone te znaki zapytania to odpowiadają tym znajdźką? Ułeeełł, bo tak myslalem, ze troche za duzo ich tam jest i ze to nie do tego jest. Ale dzieki za info sprawdze

Dodane 27.08.2009 (Cz) 23:07

Grrrrr… Dwa pytania.

  1. Czy aby na pewno nie ktore to ni sa podpuchy? Bo szukam kraze w niektorych miejscach i nie ma bata nigdzie nie ma :confused:

  2. Co to sa te male pomniki z logiem pajaka? Bo wystepuja tez, a nie wiem co z nimi zrobic

Popatrz na taki i zrób mu “zdjęcie”. Przeskanuj :slight_smile: