Batman Arkham City - wyzwanie Ras al Ghula PC

Może mi ktoś powiedzieć jak na pc wygląda sterowanie wznoszenia się w tej misji? Bo w opcjach dostępne są tylko klawisze od pada xboxowego… Ja kupiłem grę na xboxa czy na pc…

Od pikowania jest ‘Lewy CTRL’, a od wznoszenia sterowanie myszką(w górę lub w dół)

Mam problem ze wznoszeniem się podczas lotu. Nie ma problemu z bombą pikującą (LCTRL) ale ze wznoszeniem się jest. Samo sterowanie myszką nie wystarcza, aby móc wznosić się w górę. Samo sterowanie myszką wystarcza, aby sterować lotem ; powiniem być jakiś klawisz, który pozwala wznosić się

w górę. Widziałem, że na padzie nie ma z tym problemu ale na PC ten problem jest. Nie mogę ukończyć tego odcinka. Proszę o pomoc. Dzięki.

Też miałem z tym właśnie problem, trzeba latać do skutku. Z moich obserwacji wynika, że trzeba lecieć jak najbliżej tego niebieskiego śladu by wznoszenie się działało bezproblemowo. Paranoja jakaś.

Byłbym zapomniał… jest jeden czy dwa momenty gdzie trzeba przerwać lot po śladzie i wlecieć w ten żółty “tunel” by przejść do następnego etapu zadań Ras al Ghula. Ogólnie to jest chyba najgorszy i najtrudniejszy z powodu takich błędów etap gry.

to tak :d naciskasz ctrl żeby leciał na dół i posuwasz :smiley: szybciutko do góry myszke i działa batman leci wysoko [-X to działa to odpisz bo na pewno =D> dla mnie gratulacje to sie nazywa wzoszenie i lecisz gdzie chcesz :wink:

A może ktoś wie jak to zrobić na ps3, tępa gamerka się pyta xd