Batman początek


(Dawidfajkowski) #1

co sądzicie o tym filmie i będzie następna częśc,sądząc po tytule mi sie wydaje że tak albo nakręcili ten film jak to sie wszystko zaczeło?jakie jest wasze zdanie na ten temat


(Musg) #2

Z niecierpliwoscią czekam na film "Batman koniec"


(Krzys299) #3

Nie lubie filmów z serii batman :?


(fiesta) #4

Może nie być, bo jest już Batman forever :hahaha:


(Qbek50) #5

Niestety, 'Batman - Początek; mimo mojej wielkiej, zapoczątkowanej już w młodości pasji do człowieka-nietoperza rozczarował mnie okropnie! Wydaje mi się, że chciano z tego zrobić jakiś superinteligentny film o sensie życia, zasadach walki, ludzkich namiętnościach, nienawiści, a wszyszła jakaś nieczytelna breja z której bardzo trudno jest wyłowić cokolwiek. Film jest niespójny, jak dla mnie poszarpany i zupełnie nieudany. Jednak pierwsza część sagi z Michaelem Keatonem zawsze pozostanie najlepszą ekranizacją przygód Batmana. I jeszcze jedno... to nawiązanie z kartą Jockera do filmu z '89... LITOŚCI! !!

:?


(inż. Piniol) #6

No cóż szczerze mówiąc nie mam zamiaru się nawet wybrać na ten film, wolę iść na "Land of the Dead" ;] Ale tylko dlatego, że za Batmanem raczej nie przepadam, komiksy jeszcze mogłem przeczytać, ale filmy były średnie :roll:


(Damian) #7

Komentarze tutaj:

http://film.onet.pl/F,9824,1126557,wiadomosci.html


(system) #8

Ja sądzę, że ten film będzie przełomem w historii Kina akcji.

Batman 2005.

Taki był napis w zapowiadce i to mnie najbardziej przeraziło.


(Hermes) #9

W dzisiejszej Gazecie jest artykuł o tym filmie, ogólnie wypowiadają się o nim krytycznie, ale mają dużo racji.


(Orange87) #10

batman -kreskówka była ok...ale filmy są beznadziejne :?


(Paweł) #11

Ja nienawidze batmana :smiley:


(system) #12

A w Rzeczpospolitej raczej są neutralni, ale wyczuwam wewnetrzną sympatię autora tekstu do serii. W każdym razie nie było żadnego negatywnego słowa o filmie. Z chęcią wybiorę się na niego do kina, bo mam niedosyt po "Wojnie światów"


(system) #13

film bedzie wypasiony