Battelfield3 Słaby komputer?


(Daniel10) #1

mam orginalnego battelfield3- na którym mam podwójne głosy i gra się zawiesza raz po 10 lub 5 minutach jedynie co pomaga to

ctr+alt+delete myślałem że mam słaby pc gdy zobaczyłem jak na yotube inni gracze na tej samej karcie graficznej co ja mam grają sobie na średnich ustawieniach!

Czego może to być wina robiłem też triki typu uruchomieniu gry na jednym rdzeniu zmiana ustawień głosowych w grze i nic to nie pomogło ?

Mój pc:

AMD Phenom x2 550 3.10Ghz

Ati radeno HD 4670 1GB

4Gb Ram

Win 7 64 bity

Daje link do tych filmów

http://www.youtube.com/results?search_q ... l2-4.2l6l0


(igrek) #2

Patrz mój komp tnie nawet na najniższych


(Kargulec8) #3

A czyścisz komputer CCleaner lub czymś podobny. Jeśli masz dużo śmieci na komputerze lub wirusów to gry tez nie będą chodzić płynnie.

Wyczyść komputer CCleaner i zdefragmentuj dysk.

Przeskanuj komputer Malwarebytes Anti-Malware.

Spróbuj odblokować 4 rdzeń na twoim procesorze jeśłi twoja płyta na to pozwala ( Dużo poradników, filmów jak to zrobić w Google) . Ja odblokowałem koledze z takim samym prockiem bez problemu.

Spróbuj też Game Booster.

Linki :

http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Pr ... 13061.html

http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte ... 13117.html

http://www.dobreprogramy.pl/Game-Booste ... 26748.html

A i zaktualizuj sterowniki do grafiki jeśli masz stare.


(vanthall) #4

Witam

Myślę, że problem z Battlefieldem leży gdzie indziej (gra ma widoczny problem z Radeonami). Mam procesor i3, 4GB RAM, grafikę HD5650 1GB i też na minimalnych w multi mi tnie (w singlu śmiga na ultra). Dochodzą do tego dziwne lagi, czasami postać porusza się jak mucha w smole (reaguje w spowolnieniu na klawisze, ruchy myszy), a otoczenie porusza się normalnym tempem. Czasami wystrzelam kolesiowi cały magazynek z 2 metrów w plecy, a on odwraca się i jednym lub dwoma strzałami zabija mnie (na kill camie ma 25% HP). W grze nie widzę nawet swojego pingu (na serwerach jest widoczny). Dźwięk także się zacina tj. słyszę tylko strzały z oddali. Dla mnie gra porażka na równi z Modern Worfare 2. Kupiłem przed premierą, najpierw problem z zalogowaniem się na battleloga teraz brak dodatku Powrótu do Karkand (w orgin jest napisane jak wół Special Edition).

Pozdrawiam


(Kargulec8) #5

Możliwe chociaż mój kolega ma praktycznie taki sam komp jak on tylko odblokowałem mu w procesorze 4 rdzeń. Też ma radeona i to nie za dobrego bo 5570 i na high mu chodzi bez ścin.


(MariuszListecki) #6

A może to winna słynnego Catalyst studio Może tam pogrzebać trzeba.

Dlatego ja jade na GF Może droższe może troche mniej wydajne ale problemy z grami (Prawie nie występują) niema produktów doskonałych


(Pavelsidi) #7

Coś takiego jak ja mam i BF3 chodzi jak ta lala :wink: Płynnie, nić się nie tnie. Polecam GTX550Ti od GIGABYTE ;]


(Daniel10) #8

wgrałem najnowsze sterowniki graficzne i gra teraz działa na wysoki bez prawie żadnego zacinania tylko nadal są te podwójne głosy dlaczego ?


(Xparanienormalnyx) #9

Bo procesor nie wyrabia, ta gra - jak zresztą większość najnowszych - potrzebuje do płynnej gry co najmniej mocnego czterojajowca, bez względu na to jakie ustawienia graficzne zastosujemy.


(igrek) #10

Paranienormalny , u mnie nawet na low użycie procesora 100% i po nie całej minucie się zawiesza więc bez szans żeby pograć :stuck_out_tongue: