Battery life extender - instalacja zakończona niepowodzeniem

BATTERY LIFE EXTENDER-PROBLEM Z INSTALACJĄ !!!-Komunikat jest Driver not installed.-"Wystąpił problem z tym pakietem instalatora Windows.Program uruchamiany jako fragment instalacji nie zakończył się zgodnie z oczekiwaniami.Skontaktuj się z personelem pomocy technicznej lub dostawcą pakietu "-o co tuchodzi???-mam Win 10 laptop Samsung.-Pobierałem z różnych stron internetowych i nadal to samo !!!-proszę o pomoc,albo o prawidłowy i nie uszkodzony pełny instalator programu,jeżeli ktoś dysponuje.Pozdrawiam,Zbyszek.

Spróbuj po znalezieniu modelu na stronie Samsunga: http://www.samsung.com/pl/support/downloadcenter/

I wersje dla Windows 7: http://downloadcenter.samsung.com/content/SW/201012/20101220145142756/Battery_Life_Extender_1.0.0.11.ZIP

Możliwe, że wcześniej trzeba zainstalować np. Easy Battery Manager.


Jak dla mnie bardziej baterii szkodzi rozładowanie, prawie do zera aż się system sam wyłączy / zahibernuje.

Witam krystian3w,dzięki za szybką odp.i pomoc,lecz ja używam tylko win10 .Szkoda że nie ma bezpośrednio kontaktu z producenten tego programu.Szkoda też że nie ładuje mi batrii do 100 procent tylko do 88,ponieważ logiczne jest że na 100 procent naładowanej baterii to dłużej popracuję na laptopie niż gdy ma tylko 88 procent.PS-W biosie w moim samsungu jest opcja Kalibracji baterii,lecz gdy to wykonałem,zgodnie z komunikatem,to…nic to nie dało !!! nadal mi ładuje tylko do 88 proc.A może znasz jakiś inny program aby tą opcję 88 procent wyłączyć???

Ta Aplikacja działa chyba tylko w Laptopach, które w BIOS mają nastawę wydłużającą życie Baterii.
Można to wtedy ustawić przy pomocy tej Apki lub bezpośrednio z pozycji BIOS.
goombay

Nowoczesne baterie LiOn nie lubią być rozładowane ale też nie lubią po naładowaniu ciągle być traktowane prądem z zasilacza. Ciągle parę procent rozładowania i ponowne doładowanie do 100%.
Dobrze gdy jest opcja ustawienia max. naładowania na 80% wtedy gdy tygodniami mamy podłączony zasilacz. Gdy zamierzamy zabrać Lapka ze sobą i użyć go na baterii to ustawiamy Apką max. naładowanie na 100%, doładowujemy i zabieramy ze sobą z w pełni naładowaną baterią.
Nikt nie zmusza do używania tej Funkcji ale jeżeli jesteś odpowiedzialnym i skrupulatnym użytkownikiem ze smykałką techniczną to na pewno taka Apka Ci się przyda.
goombay