Battle.net zakładanie gier - Too high latency

Siemka, mam takowy problem z Starcraftem BW Problem polega na tym, że nie mogę zakładać gier na Battle.net

osobom, które chcą dołączyć pokazuje się to okno The latency of the game creator is too high blablabla… Sam już nie wiem co zrobić, mam internet w Plusie, problemem nie są na pewno lagi, bo mam 5mb/s minimalnie. Z 8 lat temu, jak miałem w tp internet mogłem normalnie zakładać gry a teraz… No cóż.

jak mogę rozwiązać ten problem ? Znalazłem na stronie Plus takie coś http://internet.plus.pl/firmy/promocje/ … y-adres-ip Czy publiczne IP ma coś do rzeczy ? Inni twierdzą żeby zadzwonić do BOK-u i powiedzieć żeby odblokowali mi porty 6110-6119… Propozycji jest tak wiele jak ludzi, który to piszą… A najświeższe informacje są z 2009r, nowszych nie wynalazłem w Internecie.

Pomoże ktoś?

No właśnie problem polega na tym że jest zbyt duży ping i nie możesz uruchomić servera porostu będą w ************ lagi i nie będzie można grać z normalną prędkością, masz internet bez przewodowy co świadczy o tym iż masz limit internetu i transfer szybko się kończy jeżeli grasz w gry używające sieć.

Ta… Mam limit 15GB ale co ma limit do prędkości ? To jest LTE, po za tym jak gram w grach u innych to jakoś nie laguję. Btw mam ping 20-30 na speedtest…

http://www.speedtest.pl/test/55382927

speedtest.net ten lest dokładniejszy pokazuje ci najbliższe miejsca wysyłu limit ma do prędkości że jeżeli kończy ci się limit to internet spowalnia -.-’ LTE niby 300mb/s ale jak mieszkasz pod samą anteną cb nie będzie lagować jak grasz ale innych tak i możliwe że dlatego występuje taki problem .

Nie mam przekroczonego limitu, nigdy nie przekraczam =,= LTE mam 100mb/s z Plusa a co do BTS to mam 5m za oknem :smiley: i antenę kupioną, pokojową w plusie, więc zasięgu zawsze 5/5

hmm to dziwne nie mam pojęcia dlaczego jest taki problem napisz na forum gry napewno dostaniesz jakąś pomoc.

To pomoże ktoś???

Najlepiej zakładać serwer będąc połączonym do sieci stałej - mniejszy ping, i Host nie zamula.

Nie pograsz na bezprzewodowym necie, zapomnij, pingi są ogromne i nie pozwoli Ci nigdy hostować… nawet na LTE