Battlefield 2 - Nie chce sie zainstalowac

Witam.Wczoraj zainstalowałem gre Battlefield 2 (Nowa Orginał) dzisiaj chciałem ja odinstalowac , jednak sie nie dalo … wyskakiwał jakis bład … to najzwyczajniej wziałem Wywaliłem Folder z gra … chciałem ja zainstalowac od nowa jednak po wczytaniu płyty nie było Funkcji “Instaluj” tylko funkcja “Graj” ta funkcja wiadomo ze odpada gdyz Gry juz nie ma na dysku :slight_smile: W tym wypadku zabrałem sie za oczyszczanie Rejestru 2 programami :

1.Systemowy-Start/Uruchom/-Regedit i tam pousuwałem wpisy zwiazane z gra …

2.jv16 Power Tools 1.3

Po grze nie ma sladu ( tak Mi sie przynajmniej wydaje) …

Gdy wkładam teraz płyte i chce zainstalowac jest Funkcja zainstaluj , biore ja Pojawia sie okno instalacji “Wybor jezyka” wybieram np.Polski i klikam OK , pojawia sie okno i pisze Dalej klikam i cos sie zaczyna ładowac po czym wszystko znika zwiazane z instalacja :frowning: :frowning: Myslałem ze płyta popsuta czy cos ale inne funkcje takie jak FIlmy z gry , Aktualizacje itp. normalnie działaja :o

P.S przepraszam ze sie tak rozpisałem ale chciałem szczegołowo Krok po Kroku gdyz to jest troche nietypowa sytuacja :shock:

Z gory dziekuje za odp.

Pozdrawiam :wink:

A pamiętasz co w tym błędzie było?(szkoda że screena nie masz).

Spróbuj może w awaryjnym?

Nom nie pamietam :frowning: Gdyz czesto ne chce sie cos odinstalowac czy cos i wywalałem FOlder z Programem i czysciłem rejestr i było OK.

Probowałem i tez nic …

Sprawdź jeszcze czy nie ma wpisów tej gry w tym kluczu

HKEY_LOCAL_MACHINE/Software/Microsoft/Windows/CurrentVersion/Unistall

Panel sterowania–>Dodaj/usuń programy–>Dodaj nowe programy–>Dysck CD lub dyskietka–> wskaż napęd z płytą i włala może wtedy się zainstaluje użyj poprostu CCleaner, a jak nie zadziała hmm pomyślimy. Usuń pliki z folderu temp prefecht (mniej więcej taka nazwa) oprócz layout.

Jeśli już to Windows->Prefetch (oczywiście jest ukryty) i możesz usunąć wszystko poza layout.ini

1.Sprawdziłem ten Klucz HKEY_LOCAL_MACHINE/Software/Microsoft/Windows/CurrentVersion/Unistall i nic nie znalazłem

2.Windows–>Prefetch znalazłem jeden plik z Battlefielda 2 , reszty nie usuwałem ( czy moge wywalic tez inne?)

3.Dysk CD lub Dyskietka , wskaz naped z plyta , tez probowałem i nic :frowning: Ciagle to samo …

Sa jeszcze jakies sposoby ?? kurcze :frowning: :frowning: :frowning:

Można usunąć wszystkie poza layout.ini , choć nie trzeba robić tego często(teoretycznie nieco przyspieszy Ci komp).

Ok wywaliłem wszystkie … ale nic to nie dało jesli chodzi o Gre :frowning:

Co robic ?? :frowning: :frowning:

Spróbuj przeczyścić rejestr i w ogóle całego kompa CCleaner’em.

I lipa … K…a noo co jest :evil: to juz zaczyna sie robic załosne :? Pomorzcie Mi , prosze :frowning: :frowning:

A próbowałeś na inny język zainstalować?

Tak , przed chwila sprawdziłem i to samo sie robi … mam Patcha najnowszego na dysku do Battlefielda , ale watpie zeby to była jego wina gdyz to tylko Instalka jest ?? :o

EDIT: Moze sterowniki z karty wywaliłem ? bo to tak dziwnie ta Dalsza Plansza instalacji sie pojawia i w mig znika … ale nie w sumie to nie bo to sie załaczyc instalka poprostu nie chce :frowning: :frowning:

A przed tym usunięciem folderu miałeś zainstalowanego tego patcha?Możliwe że to on coś zwalił.A w dodaj/usuń programy masz jeszcze jakiś wpis o BF2?

Nom miałem zainstalowanego , mozliwe ze on cos zwalił bo dziwne ze gra sie nie chciała odinstalowac 8) Z tego co pamietam zawsze bez problemu mozna ja było usunac :slight_smile: A co do wpisu w Dodaj/Usun programy juz nie mam , co prawda został jakis Plik tam co zajmował 12 mb ale go wywaliłem poprzez czyszczenie rejestru :slight_smile:

P.O.M.O.C.Y :frowning:

Wpisz w wyszukiwarkę plików jakieś frazy związane z BFem(zaczynając od całej nazwy) i ususń wszystkie foldery jakie znajdziesz.Możliwe że jakiś się uchował.

Choć swoją drogą strasznie dziwna z tym sprawa.

Juz to robiłem 1000 razy , przed chwila jeszcze raz dokładnie wszystko przejechałem i nic :frowning: A co do sprawy to dziwna to mało powiedziane :expressionless: A moze ten patch nie powinien byc na dysku ???

W dniu 10.07.2008 , o godzinie 23:10 został dopisany post przez the | gamer

Czyzby nadszedł czas na Formata ? :?

No to że samo .exe jest na dysku to raczej nic nie powinno przeszkadzać.Ale jak już tyle rzeczy robiłeś to możesz i to zrobić(przecież ściągnąć to nie problem).

A może zainstaluj go z jakiejś innej płyty, tylko wpisz swój klucz.Może coś zmieni to?

No ok to patcha usune :stuck_out_tongue: Własnie 5 min temu znalazłem płyte (Pirata) z Battlefieldem 2 i chciałem nia zainstalowac BF2 i wpisac Orginalny klucz ale lipa to samo sie dzieje co z Orginałem :shock: :shock: Nie chce robic formata przez jedna gre :frowning: tym bardziej ze nie robiłem go ponad 2 lata , gdy mam jakis problem to wklejam Logo z “HijackThis” i zawsze wszystko pieknie Mi działa …

W dniu 11.07.2008 , o godzinie 0:04 został dopisany post przez the | gamer

Udało sie 8) 7h walki :o Nie wiem jak mam Ci kolego dziekowac :razz: Jeszcze raz przeszukałem HKEY_LOCAL_MACHINE … i znalazło jeszcze 1 plik :slight_smile: Naprawdee jeszcze raz wielkie dzieki , gdyby nie Ty nie dał bym sobie rady bo nawet nie miałem pojecia ze mozna takie rzeczy wyczyniac #-o #-o

WALKA DO KONCA , NIE FORMAT [-X