Battlefield 2 - Problem z odblokowaniem broni

Witam , jak w temacie mam problem z odblokowaniem broni a mianowicie … do tej pory bronie odblokowywały sie w raz z awansem , czyli tak jak powinno być :smiley: lecz ostatnie 3 bronie nei chcą sie odblokować a mam juz stopień wyższy od Majora - Major to ten złoty Listek a ja mam ten srebrny czyli stopień wyżej jest on za 125000 pkt :slight_smile: Co mam robić ???

Dodam że na jakimś forum wyczytałem że trzeba grać na specjalnych serwerach “SF” i wtedy odblokuje się nastepną broń :o … to prawda ?

bardzo prosze o odpowiedz , pozdrawiam :slight_smile:

Wszystko jest opisane w instrukcji do gry

Myslisz że jej nie czytałem ??? Tam tego nie ma …

Jeśli masz zamiar udzielac takich rad to nie udzielaj ich wcale bo są bezsensowne :expressionless: I juz jednego warna masz , zapewne nie bez przczyny - Nie znasz odpowiedzni na pytanie ? - Nie pisz … proste :expressionless:

tu zobacz na Unlocki:

http://wiki.bf2s.com/weapons

masz liste tych zwyklych (BF2 Unlocks) i tych z dodatku SF (SF Unlocks) jak chcesz te z dodatku, a masz tylko wersje podstawowa to daj login i pass komus zaufanemu co ma dodatek niech wejdzie na mape SF zagra 5min zrobi pare killow i sie odblokuje :slight_smile:

Aha , nie mam jednostek specjalnych bede musiał kupić jak coś :slight_smile: Dzieki wielkie kolego za informacje =D>

Pozdrawiam :slight_smile:

Gamer0071 ,

nie oplaca sie tego kupowac…te nowe bronie to pic na wode (jedyne godne uwagi jest G35E - ale z tym sie za latwo gra)

daj kmomus zaufanemu(co ma jednostki specjalne) login i pass i odblokuje, po co kupowac gre dla paru broni…