Battlefield 2

Zarejestrowałem się już 4 dni temu w grze(nie było żadnych problemów-oczywiscie gra orginalna).Dzięki za odpowiedi(wolałem się upewnić bo wiecie jakie w dzisiejszych czasach złodziejstwo-nawet kod do gry mogą ukraść… :evil: )

Pozdrawiam.

Według mnie ta gra ma za duże wymagania ! że na Geforce 4 ti gra się nawet nie odpala ! a co do ramu to 512 to zamało żeby normalnie sobie pograć

Spojz prawdzie w oczy.

Obecnie prawie juz zadnac gra ( z tych lepszych rzecz jasna ) nie odpali na tej karcie, albo jedynie w najnizszych detalach badz w grafice razacej oko.

Jesli masz zamiar grac w gry takie jak Fra Cry, HL2, Riddick itd… na wysokich detalach, i czerpac z gry wszystko co nam umozliwia, to zakup mocniejszego sprzetu wczesniej czy pozniej bedzie dla Ciebie obowiezkiem niestety :frowning:

Gry beda mialy coraz mocniejsze wymagania i nie da sie ukryc ze bedzie trzeba coraz mocniejszy sprzet do nich :wink:

Chciałbym zapytać czy na takim kompie pójdzie battlefield 2 prock 1ghz 1152 ram karta geforce fx5200 ?

Problemem mógłby być Twój procesor…

Jaki masz dokładnie model?

Wymagania minimalne:

min. wymagany procesor Intel / AMD ~ 1500 MHz

zalecany procesor Intel / AMD ~ 2000 MHz

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=18793

:o

Obawiam się że będziesz miał stroboskop i notoryczna drgawke i po godzinie grania (wszystko na min a reszta OFF :? ) stwierdzisz że to nie ma sensu. A tym bardziej na multi.

Ja mam P4 3.2, GF 6800GT i 2G RAMU i dopiero teraz mogę się naprawde cieszyć grą. Wszystko ma maxa, AAx4 i niema zadnego laga ani przycięcia. Gra płynie.

Niestety, do BF2 trzeba troche zainwestować w sprzęt.

mi na athlonie 2500, 512 ram i fx 5200 chodzi ok, ale ustawienia grafiki na minimum. co do botów to mają podwyższoną inteligencję w porównaniu do 1 części.

Mam następujący problem z demem B2 (nie chcę kupować fulla, bo jak on także nie będzie działać to mam ponad 100 pln do tyłu Confused). Chociaż w sumie, może któryś z patch`ów rozwiązałby mój problem.

A więc do rzeczy. Problem pojawia się tylko w multiplayerze. W singleplayu moge grać i grać i wszystko ok.

Problem polega na tym, że gra się zawiesza w czasie od kilku sekund do kilku minut (czasem wcześniej, czasem później) od momentu rozpoczęcia gry. Nie pomaga wciskanie ctrl+alt+del, alt+f4 itp., pomaga tylko twardy restart. Wszystko staje, (nie ma błędów, nie wywala do windowsa) słychać tylko zapętlony, krótki dźwięk.

Raczej nie ma to związku z połączeniem, bo przed zwisem nie ma nawet specjalnych lagów (ping 60-70). Poza tym, gdyby chodziło o łącze, to pojawiłby się napis “connection interrupted” (czy coś w ten deseń), a nie zawieszałoby kompa Confused.

Z drugiej strony, w singleplayerze gra się nie zawiesza… tylko w multi. Więc może jednak chodzi o łącze? (chociaż wiele osób pisało, że na takim samym łączu spokojnie grało, poza tym sam pingi mam nie wysokie)

Acha, wypadałoby wspomnieć, że kompa mam przeskanowanego Ad-Aware, Spyware&Spybot i antywirusem Nortona 2005.

Próbowałem uruchamiać grę z firewallem i bez, niestety bez skutku (Norton Internet Security 2005).

Gdzieś na forum spotkałem się z tym, że może to być spowodowane wysoką temperaturą. W takim razie, czemu w single działa? Czyżby tryb multi bardziej “przepracowywał” kompa?

Po zdjęciu obudowy nic się nie zmieniło.

Próbowałem grać na najniższych detalach (mimo, iż na maksymalnych gra się w ogóle nie tnie), ale to też nie pomogło.

Nic więcej nie mogę sobie przypomnieć, nie wiem co jeszcze mogę zrobić Confused

Byłbym wdzięczny za każdą pomoc.

Mój sprzęt:

Athlon 64 3000+ (nie kręcony),

płytka gigabyte K8NF-9 (bios F2),

2x512 MB Ram Twinmos (w dualu),

GeForce 6600 GT (od gigabyte; stery 77.30),

Zasiłka Modecom 350W (muszę wymienić, ale to raczej na pewno nie przez nią),

itd,

System Windows XP Pro (Sp2 (choć bez sp też nie działa)), firewall mówiłem.

Prędkość łącza Neo 128.

Pozdrawiam!

EDIT:

Tak na wszelki wypadek napiszę, gdyby ktoś miał podobny problem, to w takim wypadku należy zainstalować stery do chipsetu i płyty głównej ze strony (w przypadku nForce 4) http://www.nvidia.pl/object/nforce_nf4_winxp32_amd_6.66_pl.html !!

Pozdr!