Battlefield 2

(Harry666) #1

widze ze nie ma jeszczes topica o tej grze , wiec zak艂adam :stuck_out_tongue:

piszcie tu plusy i minusy gry , ciekawostki itd. :slight_smile:

czas na odpicowanie kompa pod Battlefielda 2

21320_1001_1.jpg

ja juz odpicowalem , czas na was :wink: :razz:

(Philips Piotr) #2

a ja mam ca艂y komplet:

http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x= ... 40,21320,2

(Canaletto) #3

Gra wspania艂a, tylko kto ma tak膮 kart臋 graficzn膮, kt贸ra w pe艂ni wykorzysta moc BF2 ?

(Koks497) #4

a jakie ma ona wymagania ??

no i na jakich mozna sobie pograc max detal ......

jak ta gra by wygladala na moim sprzecie ??

(Philips Piotr) #5

ja gram na 艣rednich 1024 i jest niezle czasem sie zatnie ale nie za duzo :slight_smile: komp jak w podpisie.

(JHS:PL) #6

Wymagania sa smieszne, gra nie chodzi na GF4 Ti, a HL2 chodzi na taj karcie idealnie... :? Sama rozgrywka dosc ciekawa jednak dosc szybko sie nudzi, sporo pokserowane z America's Army. :shock: Tylko niestety realizm gry jest dosc kiepski.

(Harry666) #7

mi na A1700+ , R9550 , 512DDRam smiga na 1280x1024 , ale niestety niektore opcje no OFF :frowning:

(Patricko) #8

Szczerze mowiac CS bardziej mnie wciagnal niz BF2.

Jednak nie mowie ze gra jest kopieska bo nie jest !!

Wrecz przeciwnie. Gra jest zrobiona bardzo dobrze.

Jest to co bylo w starym BF1942 a zabraklo w Vietnam'ie.

Ciesze sie ze tworcy gry nie wprowadzili oplat miesiecznych za gre na ich serwerach tak jak ma to miejsce w WoW oraz Matrix:Online :shock: :shock:

Paranoja :?

(Deceiever) #9

W moim przypadku chodzi nie藕le chocia偶 po zainstalowaniu patch- 1.2 pojawi艂 sie problem, gdy偶 po jakim艣 czasie mrozi ekran a potem wywala do windows :frowning: Napisa艂em do pomocy technicznej ale jeszcze mi nie odpisali. Og贸lnie ludzie narzekaj膮 偶e sporo niedor贸bek, licz臋 偶e co艣 poprawi膮 bo jak nie to gra straci wielu fan贸w.

Moim zdaniem gra 艣wietna 1024x768 wszystko na full i AAx2 wygl膮da super :slight_smile: Jakby tylko nie by艂o tych problem贸w o kt贸rych wspomnia艂em wcze艣niej to gra moim zdaniem wymiata - gram oczywi艣cie tylko na multi, bo inaczej to bez sensu.

(Jason X) #10

Pytania do tych co w ni膮 grali? Jak w BF2 sprawuj膮 si臋 boty i czy chocia偶 maj膮 podwy偶szon膮 inteligencj臋? Jak wygl膮da interakcja z otoczeniem? Bo w BF42 jest to tak偶e tragiczne. Np. czo艂g zatrzymuje si臋 na pierwszym napotkanym drzewie lub drewnianym p艂otku, a na dodatek jeszcze si臋 uszkadza:) To jest po prostu 艣mieszne!

(Deceiever) #11

z bootami nie gra艂em wiec nic powiedzie膰 nie mog臋 na ten temat, a co do zatrzymywania si臋 czo艂g贸w na byle czym to nie zauwa偶y艂em nic takiego, oczywi艣cie czo艂g nie rozwala wszystkiego w ko艂o, ale mniejsze przeszkody typu znaki drogowe nie stanowi膮 dla niego problemu. PS polecam 艣ci膮gniecie dema gry i przekonanie si臋 samemu :slight_smile:

(Jason X) #12

Mam GF4 64DDR, Celeron 2GHz i 256DDR. W膮tpie czy ta gra u mnie p贸jdzie :frowning: Za jaki艣 czas zamierzam zmieni膰 sprz臋t dlatego si臋 pytam. A czy gra艂 kto艣 z botami i mo偶e si臋 wypowiedzie膰 na temat AI?

(Mazgi) #13

Mam problem z Battlefieldem 2. Mianowicie zainstalowa艂em demo, kt贸re mi ni odpali艂o. W r贸偶nej prasie pisz膮, 偶e gra nie obs艂uguje Sheader贸w kart graficznych poni偶ej 1.4. Ja mam Radeona 9250. Jaki on ma Sheader? Patrzy艂em w sklepach internetowych, ale nie wiec co to ten shader jest :oops: Ludzie powiedzcie jaki mam Sheader ?

(JHS:PL) #14

Zainstaluj se Everesta i sprawdz, jak ci demo chodzi艂o to i pe艂na bedzie chodzi膰, na GF4 Ti nie chodzi bo ta karta ma PS1.3. :frowning:

(Patricko) #15

Twoja karta jest zdecydowanie za slaba na ta gre :frowning:

Niestesty zakup lepszej tylko wchodzi w gre.

:arrow: Shaders

(Mazgi) #16

Dzi臋ki za pomoc! Smutna prawda, ale prawda.

(Gainward) #17

Mam pytanie(dla maj膮cych org.Battlefielda 2),ot贸偶 gdy zarejestrowa艂em si臋 w grze aby gra膰 przez internet,to mog臋 by膰 pewny ze nikt nie uzyje mojego klucza?

(Philips Piotr) #18

100% pewno艣ci nigdy nie masz.

(Gainward) #19

:? Ale chodzi o to 偶e gdy kto艣 b臋dzie mia艂 m贸j kod i si臋 b臋dzie chcia艂 na nim zarejestrowa膰 to czy bez problemu bedzie m贸g艂 czy wy艣wietli mu si臋 komunikat ze jest juz uzywany przezemnie...??(tak jak w CS)

(Patricko) #20

Wyswietli sie informacja ze kod jest uzywany i na multi juz nim nie zagra.

Jesli zarejestrowales gre bezproblemowo to nie masz sie co bac juz.