Battlefield 2

widze ze nie ma jeszczes topica o tej grze , wiec zakładam :stuck_out_tongue:

piszcie tu plusy i minusy gry , ciekawostki itd. :slight_smile:

czas na odpicowanie kompa pod Battlefielda 2

21320_1001_1.jpg

ja juz odpicowalem , czas na was :wink: :razz:

a ja mam cały komplet:

http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x= … 40,21320,2

Gra wspaniała, tylko kto ma taką kartę graficzną, która w pełni wykorzysta moc BF2 ?

a jakie ma ona wymagania ??

no i na jakich mozna sobie pograc max detal …

jak ta gra by wygladala na moim sprzecie ??

ja gram na średnich 1024 i jest niezle czasem sie zatnie ale nie za duzo :slight_smile: komp jak w podpisie.

Wymagania sa smieszne, gra nie chodzi na GF4 Ti, a HL2 chodzi na taj karcie idealnie… :? Sama rozgrywka dosc ciekawa jednak dosc szybko sie nudzi, sporo pokserowane z America’s Army. :shock: Tylko niestety realizm gry jest dosc kiepski.

mi na A1700+ , R9550 , 512DDRam smiga na 1280x1024 , ale niestety niektore opcje no OFF :frowning:

Szczerze mowiac CS bardziej mnie wciagnal niz BF2.

Jednak nie mowie ze gra jest kopieska bo nie jest !!

Wrecz przeciwnie. Gra jest zrobiona bardzo dobrze.

Jest to co bylo w starym BF1942 a zabraklo w Vietnam’ie.

Ciesze sie ze tworcy gry nie wprowadzili oplat miesiecznych za gre na ich serwerach tak jak ma to miejsce w WoW oraz Matrix:Online :shock: :shock:

Paranoja :?

W moim przypadku chodzi nieźle chociaż po zainstalowaniu patch- 1.2 pojawił sie problem, gdyż po jakimś czasie mrozi ekran a potem wywala do windows :frowning: Napisałem do pomocy technicznej ale jeszcze mi nie odpisali. Ogólnie ludzie narzekają że sporo niedoróbek, liczę że coś poprawią bo jak nie to gra straci wielu fanów.

Moim zdaniem gra świetna 1024x768 wszystko na full i AAx2 wygląda super :slight_smile: Jakby tylko nie było tych problemów o których wspomniałem wcześniej to gra moim zdaniem wymiata - gram oczywiście tylko na multi, bo inaczej to bez sensu.

Pytania do tych co w nią grali? Jak w BF2 sprawują się boty i czy chociaż mają podwyższoną inteligencję? Jak wygląda interakcja z otoczeniem? Bo w BF42 jest to także tragiczne. Np. czołg zatrzymuje się na pierwszym napotkanym drzewie lub drewnianym płotku, a na dodatek jeszcze się uszkadza:) To jest po prostu śmieszne!

z bootami nie grałem wiec nic powiedzieć nie mogę na ten temat, a co do zatrzymywania się czołgów na byle czym to nie zauważyłem nic takiego, oczywiście czołg nie rozwala wszystkiego w koło, ale mniejsze przeszkody typu znaki drogowe nie stanowią dla niego problemu. PS polecam ściągniecie dema gry i przekonanie się samemu :slight_smile:

Mam GF4 64DDR, Celeron 2GHz i 256DDR. Wątpie czy ta gra u mnie pójdzie :frowning: Za jakiś czas zamierzam zmienić sprzęt dlatego się pytam. A czy grał ktoś z botami i może się wypowiedzieć na temat AI?

Mam problem z Battlefieldem 2. Mianowicie zainstalowałem demo, które mi ni odpaliło. W różnej prasie piszą, że gra nie obsługuje Sheaderów kart graficznych poniżej 1.4. Ja mam Radeona 9250. Jaki on ma Sheader? Patrzyłem w sklepach internetowych, ale nie wiec co to ten shader jest :oops: Ludzie powiedzcie jaki mam Sheader ?

Zainstaluj se Everesta i sprawdz, jak ci demo chodziło to i pełna bedzie chodzić, na GF4 Ti nie chodzi bo ta karta ma PS1.3. :frowning:

Twoja karta jest zdecydowanie za slaba na ta gre :frowning:

Niestesty zakup lepszej tylko wchodzi w gre.

:arrow: Shaders

Dzięki za pomoc! Smutna prawda, ale prawda.

Mam pytanie(dla mających org.Battlefielda 2),otóż gdy zarejestrowałem się w grze aby grać przez internet,to mogę być pewny ze nikt nie uzyje mojego klucza?

100% pewności nigdy nie masz.

:? Ale chodzi o to że gdy ktoś będzie miał mój kod i się będzie chciał na nim zarejestrować to czy bez problemu bedzie mógł czy wyświetli mu się komunikat ze jest juz uzywany przezemnie…??(tak jak w CS)

Wyswietli sie informacja ze kod jest uzywany i na multi juz nim nie zagra.

Jesli zarejestrowales gre bezproblemowo to nie masz sie co bac juz.