Battlefield 2142 northen strkie

Czy ktoś wie coś na temat dodatku do bf 2142 czyli northen strike? Chodzi mi o date wydania, cene, ile nowych map i ogólnie jakie nowe rzeczy się w nim pojawią. Z góry dzięki. :slight_smile:

:wink: jestem BETA TESTEREM :slight_smile:

tu masz filmik

http://largedownloads.ea.com/pub/movies … ike_Hi.zip

_________________

http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=4492

KPA (Koalicja Pan Azjatycka) skrycie przemiesciła się do północnej i centralnej Europy, wykorzystując opuszczone tereny miejskie do ustanowienia nowych twierdz. Siły UE (Unii Europejskiej) czeka intensywna walka w terenie zurbanizowanym, kiedy zmobilizują wojska do w pełni rozwiniętego ataku, aby odzyskać swoje ziemie. Battlefield 2142: Północne Uderzenie daje nam możliwość walk piechota, w nowych, pokrytych śniegiem polach bitew w Europie.


W nowym dodatku zobaczymy 3 nowe mapy. Na mapie Port Bavaria, wysoko w Alpach UE używa kapsuł do wykonywania ataków na port dokujący Tytana KPA( tak więc poznamy nowe możliwości pod'ów ). Most w Remagen, scena jednej z większych bitew Drugiej Wojny światowej, jest znowu scenerią intensywnych bitew, obie strony walczą by przejąć kontrolę nad mostem. Na koniec, Liberation of Leipzig, po zapadnięciu zmierzchu, siły UE przygotowują atak mający na celu wyzwolenie Lipska.


W booster Packu pojawią się również 2 nowe pojazdy, o których już wspominaliśmy. Ciężki Bojowy Wóz Piechoty (BWP) Goliath jest masywną, powolna platformą ogniową, dostępną jedynie dla UE, siły atakującej. Dostarcza osłony, jak również zdrowia i amunicji dla żołnierzy piechoty znajdujących się w pobliżu. Drugim z pojazdów jest szybko porusząjacy się nad ziemią, lekki BWP Speeder, dostępny tylko dla broniącej się KPA, jest skutecznym niszczycielem czołgów, gdy obsługiwany jest przez dobrze skoordynowany team: pilot/strzelec.


Otrzymamy również 10 nowych unlocków, które dostępne będą również w podstawowej wersji i 10 nowymi nagrodami.


Epicki tryb Tytan wprowadzony w Battlefield 2142 jest dostępny na dwóch mapach, a po raz pierwszy w scenerii miejskiej. Wszystkie mapy oferują również tryb Zdobywcy, ze zmienionymi ustawieniami tryb Ataku Zdobywcy, w którym atakująca armia (UE) musi teraz zdobyć wszystkie punkty kontrolne zanim zdobędzie główna bazę nieprzyjaciela. 


Najważniejsze cechy nowego BF'a to:


* Skupiona na piechocie rozgrywka o wysokim tempie, która podnosi intensywność wrażen z walki.

* Trzy nowe mapy w Europie, na których pokryte śniegiem miasta i urwiska Alp stają sie nowymi polami walki.

* Dwa całkowicie nowe pojazdy zaprojektowane w celu wsparcia walki piechoty: unoszący się, jak poduszkowiec lekki BWP Speeder, dostępny dla KPA i masywny ciężkim BWP Goliath dostępny dla UE.

* Podniesiona grywalność. Dziesięć nowych nagród i nowe elementy do odblokowania dostępne na górze drzew unlocków, do wykorzystania również na mapach podstawowej wersji gry, podnoszą grywalność na nowe poziomy. Kredyty zdobyte w booster pack-u mogą być również użyte w podstawowej wersji gry.

* Epicki tryb Tytan dostępny na dwóch mapach, po raz pierwszy w scenerii miejskiej.

* Zmieniony tryb rozgrywki Ataku Zdobywcy (tryb linii ataku), na wszystkich trzech mapach tworzy więcej punktów koncentracji walki, w wyniku czego bitwy będą jeszcze bardziej zaciekłe.

* Nowe wykorzystanie kapsuł daje piechocie dodatkowe sposoby szybkiego przemieszczania się po mapach.

Battlefield 2142 1.20 BETA Patch został wydany !
Oto lista bugów oraz rzeczy jakie poprawiono/dodano w nowym patchu:

• Poprawiono flagę Czech.

• Naprawiono PDS-1, który kolidował z UAVem. Żołnierze są wyświetlani poprawnie podczas działania UAVu, gdy PDS-1 jest włączony.

• Punkty za leczenie i naprawę zaliczane są po uleczeniu/naprawie 50%, a nie 100% jak miało to miejsce dotychczas.

• Naprawiono naliczanie czasu z Medkitem w BFHQ.

• Naprawiono drony dowódcy drużyny. Już nie można używać ich jako „schodów do nieba.”

• Naprawiono celownik w Rorsch'u. Powinien wyglądać poprawnie po oddaleniu.

• Po wyjściu poza mapę po 15 sekunda jesteśmy zabijanie od razu (wcześniej życie schodziło w szybkim tempie). 

• Naprawiono błąd z drzwiami do rdzenia na tytanie.

• Wyświetlany jest poprawny komunikat, gdy chcemy dołączyć do pełnego serwera.

• Naprawiono bug przy ustawianiu beacona

• Dodano opcję unieruchomienia Tytanów przy tworzeniu serwera.

• Zoptymalizowano tryb Tytanów, aby zmniejszyć lagi.


http://www.filecloud.com/files/file.php?user_file_id=357962


http://bf2142.pl/news.php

Patch waży ok. 275 Mb.