Battlefield 3 beta zacina się

Witam, podczas gry w bf3 beta dochodzi do zacięcia się samej gry i wyskakuje błąd: " DirectX function DxRenderer::map failed with E_OUTOFMEMORY : Ran out of memory. GPU: Nvidia GF GT540M. Driver Ukonow" i musze zamknąć grę menadżerem urządzeń.

Bo to jest beta, one zawsze mają jakieś dziwne niedoróbki :slight_smile:

posiadasz najnowsze sterowniki beta nvidii? Masz najnowszego directx9?

Z błędu wynika, że skończyła ci się pamięć na karcie graficznej, ustaw w grze ustawienia grafiki na najniższą, i zaobserwuj czy dalej błąd będzie się pojawiać.

Poza tym tak jak wyżej - jest to beta gry, sterowniki też są w wersji beta, a pomimo tego występują problemy (dla przykładu problemy z GTX 560Ti, które ma masa ludzi)

mam directx 11 . Nie moge zmienic rozdzielczosci w opcjach gry, jest taka jak na pulpicie 1600-900.

Czasami pomaga powrót do starszych sterowników (do najnowszych oficjalnych, nie zwracaj uwagi na to, że wyskoczy ostrzeżenie), niektórym pomogło zwiększenie napięcia na karcie albo downclocking tejże. Pewną opcją jest zwiększenie pamięci wirtualnej, ale też usunięcie folderu Battlefield 3 Open Beta w Dokumentach potrafi w jakiś sposób pomóc. O tych rozwiązaniach czytałem na Battlelogu, może któreś pomoże. Oczywiście, grzebanie przy karcie nie opłaca się to w żadnej mierze, gdyż, z tego co mi wiadomo, 10 października publiczna beta się kończy.

Poprostu BF3 nie wspiera grafiki z laptopa.

na drugim kompie przy takich parametrach gra chodzi bo chodzi ale działa na tyle cieżko, że w dymie szczególnie cieżko nacelować na kogolwiek …

Intel core 2 duo E7200 2.53ghz / ram geil ddr2 black dragon 2gb/ karta hd eah4850 512mb ,ddr3.

wystarczylo by zmienić karte graf i dokupic ramu ? czy procek tez badziew już ? Na tym kompie np. call of duty Modern warfare 2 chodzi bardzo dobrze. Ale Bf3 juz ciężko