Battlefield 3 jak wlaczyc premium

Witam

Kupiłem battlefield 3 premium edition, zainstalowałem w originie dodatki pobrałem tylko nie wiem jak wejść w opcje premium i jak grać w dodatki, gra działa z kampanią w podstawie wszystko dobrze chodzi. proszę o pomoc.

szkod2006 , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

W dodatki gra się przez internet, z innymi graczami (tryb wieloosobowy). W stosunku do podstawki masz dodatkowe mapy i rodzaje rozgrywki. Single-player jest ten sam dla tych co kupili w dniu premiery, jak i np. dziś. Dodatkowe różnice to m.in. nieśmiertelnik z zaznaczeniem, że masz premium i niby jakiś przywilej w dostępach do serwerów. Ale to niby…

Dzięki za pomoc, a jeszcze jedno pytanko jeśli gram w multiplayera to jak dodać znajomego ( mam go już w znajomych) żebyśmy byli razem w drużynie?

Musisz wejść w MENU w grze, wybrać opcje Drużyna i Zespół i poszukać go w grupach, gdy odnajdziesz to albo dołączasz do niego, albo gdy jest pełny zespół to tworzysz nowy i prosisz, aby on dołączył do Ciebie. Pozdrawiam ;]