Battlefield 3 - mała cena i nowy dodatek

Jak wiadomo pod koniec czerwca ma się ukazać drugi DLC do BF3. Ja od dłuższego czasu zbieram się na zakup tej gry ale wyczekuję jakieś promocji. Znacie jakąś ? Wiecie gdzie można kupić taniej ?

Oczywiście chodzi mi o podstawową wersję + dodatek Back to Karkand.

A i jeszcze jedno istotne pytanie. Jak myślicie czy wyjście nowego dodatku spowoduje wzrost czy spadek ceny istniejących części gry? Czy zostanie wydany jakiś BOX zawierający 3 części i będzie tańszy?

To jest gra od Electronic Arts, a więc nie oszukujmy się - oni chcą się nachapać jak najbardziej się da…

Co do tego czy da radę kupić BF3 taniej - jedyna opcja to poszukać gdzieś na Allegro (ludzie często sprzedają swoje konta, chociaż nie jest to zgodne z regulaminem Origin, ale jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie). Np. http://allegro.pl/battlefield-3-back-to … 22722.html BF3 + dodatek za 80zł. Taniej raczej nie będzie, przynajmniej ja się nie spotkałem z kwotą poniżej 70zł.

Jeśli boisz się kupować całego konta, to możesz poszukać kluczy do BF3, ale raz że będzie na pewno drożej, to dwa wystrzegaj się rosyjskich wersji, bo często są banowane.

Swego czasu była też promocja na Origin, gdy BF3 i Back to Karkand można było kupić 50% taniej i razem wychodziło niecałe 100zl. Ale to już dawno i nie wiem czy się powtórzy.

Tak zgadzam się z przedmówcą jedyna opcja to allegro.Ja jak kupywałem BF3+Dodatek wyniosło mnie 145zl bo na BF3 była promocja wtedy ;d (siec mediaexpert)

Mi się wydaje że nic się nie zmieni a do 3 dodatkow to wątpie

Oczywiście wyjdzie edycja GOTY, w której zawarte będą wszystkie dodatki + podstawka, a jej koszt wyniesie około 130zł (plus/minus 20zł). EA zawsze wypuszcza GOTY ze swoich (co lepszych) gier, po wydaniu ostatniego dodatku do niej.

Znalazłem sklep z dobrą ceną i jeszcze w moim mieście :smiley: http://www.saturion.pl/search/pl/run/sh … lZmllbGQ=/

Razem 150 zł :stuck_out_tongue:

@Thunderbolt

Jesteś pewien że coś takiego wyjdzie ? A ile kosztowała poprzednio (gdy wyszedł 1st dodatek) ? Można już takie coś zamówić ?