Battlefield 3 pomoc w rozwiązaniu misji

(igrek) #1

Cześć, po długim męczeniu się i zmuszeniu w końcu bf 3 do działania zacząłem grać, doszedłem do misji polowanie, latam nad lotniskiem wroga, namierzając wrogów podczerwienią i niszcząc ich, do tego momentu jest wszystko ok, potem mówią że z zachodu jadą jakieś 3 pojazdy i w ich stronę leci helikopter, ok rozwalam ich i mówią coś o jakiś uciekinierach, ok rozwalam ich i nic, po tym lotnisku jeździ mi jakiś pojazd którego za cholerę nie mogę zniszczyć, jest oznaczony na pomarańczowo i ma taki trójkąt, namierzam go ale zanim coś go trafi to ucieka z tego pola które zaznaczyłem do ostrzału, wkurza mnie już to, jakieś rady? Broni też nie mogę zmienić tylko te głupie rakiety które wystrzeliwują co 2 3 albo 4 sekundy, wrrr pomóżcie bo już mi się cierpliwość kończy.

(X Zdzislawx) #2

powinno pomóc :lol: :lol: 8) 8) :lol: :lol:

Zminimalizuj grę, włącz manager zadań, znajdz battlefielda w procesach, kliknij na niego prawym klawiszem, ustaw koligację zaznaczająć TYLKO Procesor 0, spowrotem maksymalizuj grę, powtórz od ostatniego save, jak przejdziesz włącz koligacje na resztę procesorów, czyli jak było

:slight_smile:

(Łukash) #4

Też się z tym męczyłem :slight_smile:

(igrek) #5

aeroflyluby , a do czego ma mi służyć twoja porada?;> gra działa dobrze na wysokich, tylko mam problem tak jak opisałem.

Nie wiem czy mnie dobrze zrozumieliście, kasuje ten helikopter i uciekinierów, zostaje mi ten jakiś główny klucz czy coś tam, po zniszczeniu tych pojazdów uciekinierów i helikoptera pokazuje mi się takie coś, i za H****** nie mogę tego zniszczyć chodzi o ten pomarańczowy punkt na screenie.

juvr.jpg

(Łukash) #6

igrek , tak ,dobrze zrozumiałem, pisałem że też się z tym męczyłem :wink: - masz nie celować w ten pomarańczowy cel ze screena - bo to jest chyba nie wykonalne :wink: - tylko w cel na pasie/parkingu.

Przechwytywanie.JPG

(igrek) #7

Ale już go rozwaliłem :frowning: w filmiku widać że jak rozwali się ten helikopter pojazdy i uciekinierów to wraca do myśliwca, a ja dalej tkwie w tym czymś :frowning:

(Łukash) #8

igrek , możesz wrzucić gdzieś save - Documents\Battlefield 3\>settings< .Sprawdzę jak to było ,w razie co podrzucę Ci następny save .

(igrek) #9

Ok:) ale jak coś to się nie śmiej bo ja rzadko w takie gry gram :stuck_out_tongue: ale mimo wskazówek nie daję rady.

(Łukash) #10

Spoko, spoko :wink: pamiętam że również dobre parędziesiąt razy powtarzałem tą misje :slight_smile:

(igrek) #11

Wy testowałem na wysokich detalach :stuck_out_tongue: bez ściny :smiley: a wcześniej się zawieszał po 30 sekundach, wgrałem najnowsze sterowniki do grafy =D> o ręką odjął :smiley:

(Łukash) #12

Najnowsze stery do grafiki w przypadku BF3 to podstawa . I wcale nie jest potrzebny jakiś "hiper" sprzęt aby pograć w rozsądnej jakości.

(igrek) #13

Łukash , tu save dałem cały folder settings http://www64.zippyshare.com/v/54082751/file.html gram w 1280x1024

(Łukash) #14

:slight_smile: Oglądnij sobie gdzieś na YT co się dzieje po ,bo między czasie akcja przenosi się do pokoju przesłuchań.

(igrek) #15

Ale rozumiem że zrobiłeś? Jak tak to ja robiłem coś nie tak czy co?

(Łukash) #16

Nie wiem jak Ty to robiłeś :smiley: .Ja odpaliłem grę ,zestrzeliłem co trzeba było i poszło dalej :smiley:

(X Zdzislawx) #17

igrek Może u Ciebie się coś "zladżyło"? Ja bym na Twoim miejscu włączył CAŁĄ misję od nowa...

(igrek) #18

Może coś źle robiłem, bardzo Ci dziękuję :slight_smile:

(Łukash) #19

igrek , Nie ma sprawy . xZdzislawx , ale jakby save był uwalony to byłby chyba nieczytelny a tu problemu nie było .Ciężko wyczuć o co chodziło....

(Ssssss 94) #20

Jest to błąd wyskakujący osobą ze scracowanym battlefieldem3 ... Jedynie pobrac save od kolejnej misji.