Battlefield 3 - pomocy bo oszaleję :)


(Piotrdeoniziak) #1

Witam,

czy mógłby mi ktoś pomóc .... zakupiłem nową grę Battlefield 3 na PC. Wydawało mi się że nic prostszego jak zainstalować grę a jednak ....

Włożyłem płytę instalacyjną i robiłem wszystko jak należy .... na samym końcu instalacji miałem komunikat że już po wszystkim i możliwość odhaczenia aby bezpośrednio z tego poziomu przejść do gry. Więc kliknąłem i rzeczywiście przeniosło mnie do głównego menu i miałem możliwość gry. tak zrobiłem aby zobaczyć czy jest ok. Zagrałem kilka minut i wyłączyłem. Za drugim podejściem niestety same problemy.

Problem jest w tym, że cały czas otrzymuje komunikat "nie wykryto zainstalowanej gry na Twoim komputerze"

Wspomnę tylko, że podczas instalacji podałem klucz z pudełka, zainstalowałem ORIGIN, itp .... pobrałem patcha bo prosił system i co dalej ..... teraz wszystko odinstalowałem w panelu sterowania i próbuję jeszcze raz zainstalować ... Moze ktoś może mi dać instrukcje jak krok po kroku zacząć zainstalować aby było wszystko ok?


(silvver) #2

1) masz szybki internet:

http://www.origin.com/pl/about pobierasz origin, i pobierasz całą grę przez niego. Potem wchodzisz na battleloga http://battlelog.battlefield.com/bf3/gate/ instalujesz webplugina.

I to wszystko.

2) masz wolny internet

instalujesz grę z płyty, potem pobiera ci się patch, Potem wchodzisz na battleloga http://battlelog.battlefield.com/bf3/gate/ instalujesz webplugina.


(Piotrdeoniziak) #3

ok zainstalowałem jeszcze raz ... po instalacji z płyty kliknąłem kilka razy ok i że zgadzam się na sprawdzenie. Dostałem się na stronę aby rozpocząc grę i pobrałem plugina. Zainstalowałem ale mam komunikat że muszę zrobić update gry. Jak klikam to przenosi mnie do VIRIGIN i tam chyba się nic nie dzieje :frowning:

Mam coś takiego - http://screenshooter.net/1071715/jprajwa

Co dalej .... ?

PS.Zaobserwowałem że wstrzymuje mi aktualizację http://screenshooter.net/1071715/isspxxi na z miane z "przygotowaniem" Zmienia sie status ale nic nie pobiera :frowning: Dodam, że pracuje na firefoxie czy to może byc powód?