Battlefield 3 premium! Gra nie wyświetla się w mojej bibl'ce

Witam serdecznie! Mam problem kupiłem grę BF3 Premium, dodałem klucz gry do swojego konta origin, klucz został zaakceptowany ale gra nie wyświetla mi się w mojej bibliotece origin. Ponowne powtórzenie tej samej czynności daje efekt odrzucenia klucza - wykorzystany już jest. Na czym polega mój problem, origin ma problemy - jak go rozwiązać? :oops: Jestem zdenerwowany, dałem ciężkie pieniądze za grę i jeszcze teraz muszę tak męczyć kpina!

Dodane 24.06.2013 (Pn) 11:30

Jakiś adres mailowy do nich ma ktoś, bo ja nie mogę znaleźć :cry:

sprawdzałeś z poziomu aplikacji czy strony internetowej?

po zalogowaniu na konto (strona internetowa) masz dostęp do pomocy i kontaktu z ea

z tego co się orientuje to bf3 premium to zestaw wszystkich dlc w jednym ale bez podstawki i do prawidłowego działania jest wymagana aktywna gra bf3. jeśli nie masz na koncie origin bf3 i aktywowałeś premium to i tak nie pograsz i zapewne dlatego nie ma na liście bo to tylko dlc a nie sama gra, musisz kupić i aktywować podstwke wtedy pojawi się na liście a premium będziesz miał dostępne z poziomu gry nie origin.

musisz mieć bf3 podctawka bf3 premium to dlc do trybu multiplayer jeżeli masz podctawke to w oryginie najedz myszka na bf3 i kliknij ‘’ i ‘’ wtedy sie rozwinie zawartosc bf3 premium

To chyba mamy sytuacje jasną, w takim razie brakuje mi podstawowej wersji gry, kupiłem wszystkie dodatki. Dobra w takim razie temat nadaje się do zamknięcia - chyba.

Dokup podstawkę a wszystko będzie Ci działać jak trzeba. Premium to nic innego jak wszystkie DLC do gry. Kupując produkt na pewno zauważyłeś informację na nim - że do gry będzie Ci potrzebna podstawowa wersja gry.

Kupiłeś to -> http://store2.origin.com/store/eaemea/pl_PL/DisplayProductDetailsPage/productID.255751200 czy to -> http://store2.origin.com/store/eaemea/pl_PL/DisplayProductDetailsPage/productID.249982800 ??

Pierwsze to BF3: Edycja Premium czyli pełna gra z wszystkimi dodatkami i z Premium. Drugie to samo Premium (czyli wszystkie dodatki bez podstawki)

P.S. Jeśli kupowałeś na allegro to muszę Cię ostrzec - EA bardzo nie lubi takich kluczy i szybko je banuje bo często są albo od Rusków, albo z kradzionych kart kredytowych.

Prawdopodobnie pomyliłeś “Edycję Premium” ze zwykłym “Premium”. To pierwsze to podstawka+dlc, a to drugie to samo dlc, które wcześniej wymaga posiadania podstawowej wersji gry.

a kolejne pytanie, wpisałem najpierw klucz do tych DLC został zaakceptowany na moim koncie a dopiero potem do bf3 (podstawy) i mam taki widok w origin:

http://bankfotek.pl/view/1518025

Pobiera mi podstawę które ma 21/22GB

Czy to oznaczą te obrazki na dole, że te DLC też mam tylko najpierw podstawa się pobierze?

Mi znajomy powiedział, że wszystko łacznie do bf3 waży około 50GB prawda to jest? :cry:

Te obrazki na dole to DLC które zakupiłeś :slight_smile:

Nieeee około 35 GB, na szczęście, ale przy dobrym łączu to niespełna 4 godzinki pobierania :wink:

Nie wiem czy to jest dobre łacznie ale mi max payne 3 pobierało chyba z 5-6h, także nie mam takiego najgorszego, pobiera mi 1,4-1,6 Mb/s. :lol:

także zassasz to po 4-5 godzinkach na spokojnie. Mam podobne łącze.

co muszę kupić, abym nie musiał odblokowywać dodatków do pojazdów, oraz klas, który dodatek? :slight_smile:

Cały pakiet uzbrojenia - masz go w sklepie Origin :slight_smile:

kupiłem pakiet ulepszeń dla klasy szturmowca, mam pytanie, nie muszę robić kopii, ani nic z tych rzeczy, powiedzmy, ze będę miał instalowany system na nowo, to pobierając cała grę z serwera ta klasa będzie już po prostu gotowa w grze, dobrze kombinuję? :?

Dokładnie tak. Wszystkie poczytania w grze (savy) są zapisywane w chmurze (serwerach gry - battlelog), więc nic nie stracisz, przy ponownym zainstalowaniu gry / zagraniu na innym komputerze (logowanie na swoje konto) :slight_smile: