Battlefield 3 problem z instalacją z płyty

(Tefal444) #1

Witam! Wczoraj kiedy grałem w bfa pojawiły mi się tzw. "Artefakty". Zrobiłem to co mi powiedział kolega czyli odinstalowac grę i zainstalować ponownie. Tylko ze mam dziwaczny problem. Pierwszy raz ściągałem grę przez Origin. A teraz zależy mi zeby jak najszybciej wejść do gry , i chce zainstalować z płytki. A problem jest taki : kiedy kliknąć program AutoRun.exe i Setup.exe wyskakuje mi taki error "E\ program nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32". Komputer jest czysty , bez wirusów i plików TMP. Jak będzie potrzebne to tu daje specyfikację :

Windows Vista 32 bit

4gb ram

Intel Dual Core 2.20 GHz

Nvidia Geforce g102m.

(barabasz606) #2

Powiedz jak ty to zrobiłeś,że grałeś na tej grafice w Bf’a??? Ja kiedyś to zrobiłem na laptopie żony na asusie PRO5DIN właśnie z tą grafiką g102m i menu mi się już cieło, wszystko na najniższych detalach, procek też 2wu rdzeniowy… Coś tu ściemniasz.

(silvver) #3

Bardziej mi się wydaje, że twoja grafika się przegrzała trochę lub po prostu nie dała sobie rady z takim obciążeniem. Jak uda Ci się zainstalować BF3 i dalej będą artefakty, to spróbuj przeczyścić układ chłodzenia karty, jak nic to nie da to karta się sypie.

A co do instalacji z płyty, to spróbuj zrobić obraz płyty, zamontować w wirtualnym napędzie i z niego zainstalować

(Tefal444) #4

Chodzi mi w 27 fpsach. Dla mnie to płynnie . Ale to nie problem. Ja sie pytam jak włączyć instalator. :slight_smile:

Dodane 14.04.2013 (N) 17:02

Silvver , dzieki za radę , juz wszystko działa. Artedakty zniknęły.