Battlefield 3 Problem z konfiguracją gry. zainstaluj ponowni

Ja też mam ten sam problem, windows 7 64bit SP 1, więc nie jest to tylko problem visty. Dodatkowo przy uruchamianiu Origin mam napisane, że w tej chwili występują problemy z aktywacją gier i pomoc techniczna już nad tym pracuje. Tylko że pracuje nad tym już pół dnia.

Myśle że to jest głownie problem z kartami graficznymi AMD Radeon (ja Mam 4600 1GB)

Mi pomogło zainstalowanie internet explorer w wersji 9 choć i tak nawet na niskich ustawieniach mam problem z wyświetlaniem tekstur (nie widzę przeciwników dopuki nie zaczną do mnie strzelać -> więc grać się raczej nie da :frowning: ) Ma ktoś podobnie ?

CZEKAJMY NA UPDATE GRY

Witam.

Mam ten sam problem. Komputer spełnia wymagania. Vista 32, po zainstalowaniu service pack’a 2, aktualizacji karty graficznej oraz 2 aktualizacjach gry, dalej mi ten komunikat wywala, kiedy chcę uruchomić grę. Nie wiem co już mam robić. MOże mój komputer nie jest najnowszy, ale ludzie grają normalnie na trochę słabszym sprzęcie. Co robić :?: :frowning:

Pozdrawiam.

Cześć,

mówcie co chcecie, ale jak dla mnie to straszny fail, że problem istnieje od bety, a na drugi dzień po premierze dalej nie można normalnie grać ;/ mam ten sam problem. po kilkukrotnej ponownej instalacji, aktualizacji, ściąganiu wszelakich sterów itp i tak pojawiają się błędy uniemożliwiające jej włączenie ( co ciekawe, miałem już dwa różne komunikaty dlaczego gra się nie włączy ;/ ).

dlaczego nie czytacie zainstalujcie wszystkie aktualizacje do systemu i działa pięknie

ROZWIĄZANIE PROBLEMU: Miałem ten sam problem ale okazuje się ,że rozwiązanie go jest prostsze niż wam się wydaje. :smiley: .

BF3 uruchamiany jest na początku przez PRZEGLĄDARKĘ a tą przeglądarką powinien być Internet Explorer 9 proszę tu link do tego który ja ściągnąłem i mi działa > http://www.dobreprogramy.pl/Internet-Ex … 12086.html. Wszystko działa (pamiętajcie żeby pobrać Internet Expl… zgodny z waszą wersją Visty 32 lub 64 bit ! ) Czekam na odpowiedzi czy problem został rozwiązany.

A jeszcze jedna rzecz > updatowałem sobie Vistę do service pack 2 również a mam 64 bit :smiley:

Witam

Mam ten sam problem

Problem z konfiguracja gry Zainstluj gre ponownie zaraz wyprobuje te rzeczy ktore mowicie moze mi pomoze cos :evil:

pozdrawiam

Dodane 13.11.2011 (N) 10:04

Witam

Dziala gra wkoncu :))

do explorera 9 i tak jest potrzebny sp2

windows-vista-business.jpg

Zanim zaczniecie pisać głupoty to pomyślcie… Do tej VISTY jest SP3’

Co do problemu - czemu nie zainstalujesz ponownie :smiley: