Battlefield 3 - Problem ze sterownikiem i direct x

Witam . Mam problem z kartą graficzną i bf 3 . Otóż włączam gre wszystko idzie pieknie daje kampanie -ładuje się gra już ma się włączać misja i wywala na pulpit i pisze : DirectX function “g_dxRenderer->getDevice()->CreateDepthSten cillState(&desc,&depthState)” failed with DXGI_ERROR_DEVICE_REMOVED : Hardware device removed… GPU:“ASUS EAH 6850 Series”,Driver : Unknow. This error is usually caused by the graphics driver crashing ; try installing the latest drivers. Also, make sure you have a supported graphics card with at least 512 MB… O co w tym chodzi proszę bardzo o pomoc . Mój komputer powinien z "********** " to odpalić . Proszę o pomoc ,naprawdę to dla mnie ważne .

sterowniki od grafiki zaktualizuj

DirectX tak samo, najlepiej ten na płycie

Moja karta to : AMD Radeon HD 6850 - słyszałem coś o jakiś aktualizacjach kart ,ale nie chce coś namieszać i proszę was o jakiś link z najnowszą aktualizacją właśnie do tej karty

Dodane 03.07.2012 (Wt) 17:51

A mógłbyś podesłać linka z aktualizacją lub jak to zrobić bo ja się na tym nie znam ,proszę.

popek33 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

jaki masz system, i ilu bitowy?

Windows 7 64-bit … Ściągam to :http://driverscollection.com/_439383488288fc9b87aeab1bc86/Download-AMD-Radeon-HD-6850-Catalyst-Software-Suite-v.12.2-for-Windows-Vista-64-bit-7-free Dobrze robię ?

http://sites.amd.com/us/game/downloads/ … -64.aspx#1

tu masz najnowsze i zawsze ściągaj ze strony producenta

Okej dzięki :))

Tylko ten pierwszy plik pobierasz…

ten drugi to jest beta, a beta mogą sprawiać problemy

1 to całe oprogramowanie wraz ze sterownikami do karty, 2 to beta a 3 to dodatkowe profile pod gry.