Battlefield 3-Zacina się na amen

Witam! Mam problem. Kiedy gram w bf3 (jak narazie gralem tylko na kampanii) czasem po 5 minutach a czasem po 15 sekundach obraz się zacina, dialogi postaci dochodzą do końca a późneij NIC. Można tylko ctrl+alt+del i zakończ zadanie. Najpierw grałem na konfigach Ultra, później na średnich, później na niskich, a później włączyłem własne i wszystko na najniższe. Cały czas było to samo. Między zmienianiem konfigów nie było widzialnej różnicy fps. Gra zawsze chodziła gładko. Mój komputer był kupowany prawie 4 lata temu więc najnowszy to on nie jest ale tu są jego części: Procesor AMD trzyrdzeniowy 2,66GHz, Karta graficzna ATI Radeon 4850 1Gb HD Series, 4Gb RAMu, płyta główna M3N-HD/HDMI ASUS, karta dźwiękowa wbudowana w płycie głównej. Czyli jak gram na najniższych konfigach grafiki to powinno wszystko gładko chodzić. A nie zacinać się na amen po 3 minutach… Proszę o pomoc! Może jakieś łatki?

Czy gra jest zaktualizowana do najnowszej wersji? Sprawdź też wersje sterowników. Gra powinna Ci uciągnąć na minimalnych. Wszystkie AA są wyłączone? Z jakiej rozdzielczości korzystasz jak grasz na minimalnych wymaganiach?

Ostatnio (wczoraj) się aktualizowała (jakieś 20 minut chyba 1,200 mb czy coś takiego). Sprawdze stery grafiki i dźwięku.Wszystkie AA są wyłączone. potwierdzam. Nie moge jej zmienić. Moge tylko zmienić odświeżanie. na początku było 85Hz. ja zmieniłem na 60,02Hz (mojego monitora) rozdzielczość 1280 czy jakoś tak x 768 czy jakoś tak. Też jest to możliwość na mój monitor.

Dodane 17.09.2012 (Pn) 20:57

Problem rozwiązany! Po prostu nie mogłem grać na sterownikach graficznych od windowsa. Zainstalowałem najnowsze stery dla mojej karty i działa! Temat do zamknięcia!